Prev post Next post
Press Room / 26 stycznia, 2021

7Levels wyda Space Commander: War and Trade na Nintendo Switch

#

7Levels – studio specjalizujące się w tworzeniu i wydawaniu gier na Nintendo Switch ogłosiło, że kontynuuje współpracę z Home Net Games. Na bazie najnowszego porozumienia, autor Jet Kave Adventure i Castle of Heart będzie odpowiedzialny za wydanie wersji premium gry Space Commander: War and Trade na konsoli Nintendo Switch.

 

7Levels nawiązało współpracę z Home Net Games w 2018 roku, kiedy została podpisana umowa na wydanie Warplanes: WW2 Dogfight na Nintendo Switch. Podobnie jak w przypadku produkcji z serii Warplanes, przy Space Commander: War and Trade 7Levels odpowiedzialne jest za „port” gry oraz jej wydanie, dystrybucję i promocję. Spółka czerpie zyski ze sprzedaży tytułu za pośrednictwem oficjalnego sklepu Nintendo eShop.

 

Jest to już trzecia gra Home Net Games, którą wydajemy na Nintendo Switch. Biorąc pod uwagę fakt, że obie części Warplanes cieszą się na Switchu bardzo dużą popularnością, wierzymy w wysoki potencjał sprzedażowy Space Commander. Liczymy, że znajdzie ona uznanie wśród fanów Sci-Fi oraz miłośników strzelanek z elementami gier ekonomicznych – komentuje Krzysztof Król, wiceprezes 7Levels

 

Podobnie jak w przypadku poprzednich tytułów przeportowanych przez 7Levels, również Space Commander: War and Trade będzie wersją premium gry dostępnej w Google Store. Jest to najnowsza produkcja Home Net Games, która w ciągu dwóch miesięcy od premiery (listopad 2020) została pobrana blisko 300.000 razy na urządzeniach mobilnych oraz zebrała recenzje na poziomie 4.1/5. Cenę oraz datę premiery gry poznamy niebawem.

 

– Jesteśmy zadowoleni, że nasza działalność wydawnicza opiera się na stabilnych partnerach, z którymi współpracujemy od lat. Jest to dowodem, iż ugruntowaliśmy pozycję na rodzimym jako twórcy wysokiej jakości produktów, a decyzja o skalowaniu działalności wydawniczej była strzałem w dziesiątkę – kończy wiceprezes.

 

Przypominamy, że 7Levels od pierwszych dni stycznia pracuje nad kolejnymi tytułami, które zamierza wydać nie tylko na Nintendo Switch, ale także na pozostałych, popularnych platformach. 15. stycznia miała miejsce premiera Jet Kave Adventure na PC oraz Xbox Series S|X i Xbox One, natomiast już 4. lutego na Nintendo Switch zadebiutuje 11. Z kolei tytuł spółki – Football Cup 2021.

 

O SPÓŁKACH:

Home Net Games to studio założone przez weterana polskiej sceny Gamedevu – Mirosława Dymka. Do najpopularniejszych gier dewelopera należą Zombie Defence oraz Caribbean Hunt – oba tytuły zostały pobrane na Androida ponad 11 milionów razy. Sukces obydwu gier pozwolił producentowi rozpocząć pracę nad bardziej ambitnymi projektami, a wśród nich znajdują się między innymi gry z serii Warplanes oraz najnowsza produkcja – Space Commander: War and Trade.

 

7Levels to akredytowany deweloper gier wideo na konsole Nintendo specjalizujący się w produkcji gier platformowych.Krakowskie studio od 2014 roku opracowuje, testuje i dystrybuuje tytuły na różne platformy (praca na zlecenie dla innych producentów gier), obecnie szczególnie koncentrując się na w pełni autorskich produkcjach skierowanych do fanów platform Nintendo.

 

Więcej informacji o 7Levels można znaleźć na:

Strona internetowej spółki: http://www.7lvls.com/

Facebooku: https://www.facebook.com/7lvls/

Kanale YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCjQiGakFXMyWNY22emDr7Mw