Prev post Next post
Press Room / 22 stycznia, 2021

Premiera Football Cup 2021 już za dwa tygodnie

Premiera Football Cup 2021 już za dwa tygodnie 1

7Levels rozpoczyna tegoroczny sezon wydawniczy na Nintendo Switch

7Levels – studio specjalizujące się w tworzeniu i wydawaniu gier na Nintendo Switch ogłosiło, że bieżący rok będzie obfitował w szereg premier gier zewnętrznych developerów. Pierwsza z nich, Football Cup 2021, zadebiutuje już 4.02.

Football Cup 2021 od słowackiego studia Inlogic to kolejny już tytuł w naszym wydawniczym portfolio. Jednocześnie otwiera serię wydawniczą na konsoli Nintendo Switch w 2021 roku. Biorąc pod uwagę szereg udanych premier gier zewnętrznych deweloperów, będziemy się starać sukcesywnie powiększać ich liczbę, jednocześnie zachowując dotychczasowe, wysokie standardy portowania oraz współpracy ze studiami – komentuje Krzysztof Król, wiceprezes 7Levels.

 

Football Cup 2021 zadebiutuje na konsoli Nintendo Switch już 4 lutego na terytorium Europy, Australii oraz Ameryki Północnej. Cena gry wyniesie 9,99 EUR/USD. Produkcja pozwala na wzięcie udziału w rywalizacji klubów oraz reprezentacji narodowych z całego świata i jest wersją premium tytułu Soccer Cup 2021, obecnej na urządzeniach mobilnych z systemem Android. Wg szacunków androidrank.org liczba pobrań ciągle aktualizowanej gry na przekroczyła w styczniu br. 52,000,000. Średnia ocen wynosi wysokie 4.2/5 i składa się na nią ponad 437 000 recenzji, z czego blisko 290 000 z nich to nota najwyższa – 5/5.

Zdaniem wiceprezesa spółki, rozwój działalności wydawniczej na Nintendo Switch w ubiegłym roku zapewnił 7Levels stabilność finansową. W związku z powyższym, kalendarz wydawniczy na 2021 rok wypełniony będzie wydarzeniami związanymi z portowaniem oraz dystrybucją gier stworzonych przez zewnętrzne studia.

Po Football Cup, w najbliższym czasie, mamy w planach kolejne premiery. Postaramy się o nich poinformować już niebawem. Zauważyliśmy bowiem, że działalność wydawnicza pozwala w dużym stopniu finansować bieżące wydatki studia i jest bezpiecznym buforem finansowym pomiędzy premierami autorskich projektów, które mają miejsce zazwyczaj co około kilkanaście miesięcy – kończy wiceprezes

______________________________________________________________________________

O Inlogic Software

Inlogic Software skupia się na tworzeniu gier mobilnych na Androida i przeglądarki. Zespół dystrybuuje swoje tytuły globalnie docierając do ponad 150 krajów na pięciu kontynentach. Inlogic współpracuje z ponad 200 firmami. Należą do nich operatorzy telefonii komórkowej tacy jak Orange, T-Mobile, Vodafone, Telefonica O2 czy Movistar oraz studia growe takie Walt Disney, EA Mobile, Gameloft, Zed czy Opera. Współpraca z każdym z partnerów to dowód na pozycję studia na rynku gier mobilnych. https://www.inlogic.sk/

 

***

O SPÓŁCE:

7Levels to akredytowany deweloper gier wideo na konsole Nintendo specjalizujący się w produkcji gier platformowych.
Krakowskie studio od 2014 roku opracowuje, testuje i dystrybuuje tytuły na różne platformy (praca na zlecenie dla innych producentów gier), obecnie szczególnie koncentrując się na w pełni autorskich produkcjach skierowanych do fanów platform Nintendo.
Najnowszy tytuł 7LEVELS, „Jet Kave Adventure”, jest platformową grą akcji. Tytuł zadebiutował w trzecim kwartale 2019 roku jako ekskluzywna gra na hybrydową konsolę Nintendo Switch.

 

Więcej informacji o 7Levels można znaleźć na:

Strona internetowej spółki: http://www.7lvls.com/

Facebooku: https://www.facebook.com/7lvls/

Kanale YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCjQiGakFXMyWNY22emDr7Mw