Prev post Next post
Press Room / 14 grudnia, 2020

Jet Kave Adventure już 15.01.2021 na PC oraz Xbox

# , Jet Kave Adventure już 15.01.2021 na PC oraz Xbox 1

7Levels rozpoczyna ekspansję na nowe platformy

 

7Levels, producent i wydawca gier ogłosił datę premiery gry Jet Kave Adventure na komputerach osobistych oraz konsolach nowej generacji Xbox X|S oraz Xbox One. Pierwszy autorski tytuł spółki, który zadebiutuje na innej niż Nintendo Switch platformie wejdzie do sprzedaży już 15.01.2021 w cenie 14.99 EUR/USD. Natomiast 11.12.2020 w ramach działalności wydawniczej studia na Nintendo Switch pojawiło się Warplanes: WW1 Sky Aces.

 

Jest to nasz debiut na platformach innych niż Nintendo Switch. Dzięki niemu znacząco rozwijamy swoją ofertę i zwiększamy świadomość marki wśród graczy. Dotarcie do użytkowników nieposiadających japońskiej konsoli z pewnością przyniesie korzyści również przy tworzeniu kolejnych projektów 7Levels, które od samego początku opracowywane są z myślą o wszystkich konsolach oraz komputerach PC – tłumaczy decyzję Krzysztof Król, wiceprezes 7Levels.

 

Jet Kave Adventure zadebiutował w poprzednim roku na konsoli Nintendo Switch, gdzie spotkał się z wieloma przychylnymi recenzjami. Wśród nich znajdowały się oceny: 8/10 od Switch Watch YT, 9/10 od Gaming Boulevard, czy 8.5/10 od Inside The Game YT. Szczególne chwalony był design postaci pojawiających się na ekranie oraz precyzyjne sterowanie. Jet Kave Adventure będzie dostępny na platformie Steam i konsolach Xbox One i Xbox Series X|S ze wszystkimi aktualizacjami, które otrzymała wersja na Nintendo Switch, w tym achievementy oraz rankingi online. Dodatkowo wersja ta będzie mogła pochwalić się obrazem w rozdzielczości 4K oraz niezwykle płynnymi animacjami 60 FPS.

 

Pragniemy, aby, Jet Kave Adventure był dostępny dla jak największej liczby potencjalnych graczy, dlatego też prowadzimy rozmowy z jeszcze jedną dużą platformą sprzedażową – kontynuuje Król.

 

Ponadto, 11 grudnia zadebiutował Warplanes: WW1 Sky Aces. To kolejny już tytuł studia Home Net Games, który dzięki 7Levels ukaże się na Nintendo Switch. Gra dostępna jest na terytorium Europy, Australii oraz Ameryki Północnej w cenie 9,99 EUR/USD.

 

Linki do trailerów:

Xbox: https://youtu.be/VdAZ61fDOAcs
Steam: https://youtu.be/6BiidoQW9GU

 

 

***

O SPÓŁCE:

7Levels to akredytowany deweloper gier wideo na konsole Nintendo specjalizujący się w produkcji gier platformowych.
Krakowskie studio od 2014 roku opracowuje, testuje i dystrybuuje tytuły na różne platformy (praca na zlecenie dla innych producentów gier), obecnie szczególnie koncentrując się na w pełni autorskich produkcjach skierowanych do fanów platform Nintendo.
Najnowszy tytuł 7LEVELS, „Jet Kave Adventure”, jest platformową grą akcji. Tytuł zadebiutował w trzecim kwartale 2019 roku jako ekskluzywna gra na hybrydową konsolę Nintendo Switch.

 

Więcej informacji o 7Levels można znaleźć na:

Strona internetowej spółki: http://www.7lvls.com/

Facebooku: https://www.facebook.com/7lvls/

Kanale YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCjQiGakFXMyWNY22emDr7Mw