Prev post Next post
Press Room / 6 listopada, 2020

Warplanes: WW1 Sky Aces zadebiutuje na Nintendo Switch już 11.12

# , Warplanes: WW1 Sky Aces zadebiutuje na Nintendo Switch już 11.12 1

Warplanes: WW1 Sky Aces zadebiutuje na Nintendo Switch już 11.12

 

7Levels, krakowski producent i wydawca gier ogłosił datę premiery Warplanes: WW1 Sky Aces na konsoli Nintendo Switch. Gra autorstwa polskiego Home Net Games zadebiutuje już 11.12 na rynkach Europy, Australii oraz Ameryki Północnej a jej cena wyniesie 9,99 EUR/USD.

 

Wydanie Waplanes: WW1 Sky Aces stanowi przedłużenie współpracy rozpoczętej jeszcze w 2019 roku. Wtedy też 7Levels przeportował na konsolę Nintendo Switch Warplanes: WW2 Dogfight. Podobnie jak w wypadku poprzedniej gry, 7Levels odpowiada nie tylko za port, ale rownież za działania promocyjne i dystrybucyjne.

 

Dotychczasowa współpraca z Home Net Games byla korzystna dla obu stron, dlatego wierzymy w długofalowość naszych relacji. Tym razem pragniemy zaoferować graczom nieco inne podejście do podniebnych potyczek – dajemy im aż 31 maszyn z okresu pierwszej wojny światowej oraz 3 kampanie fabularne. Gra może zaoferować niezwykle przyjemny I intuicyjny model lotu, dzięki któremu gracze będą mogli poddać się immersji walcząc o losy Europy i świata. – komentuje Krzysztof Król, wiceprezes 7Levels

 

Gra posiada rozbudowany system ulepszania i customizacji maszyn, dwa tryby rozgrywki (Pilota oraz Dowódcy Eskadry) oraz możliwość zadecydowania o losach wojny dzięki zarządzaniu zasobami, rekrutowaniu i trenowaniu pilotów oraz rozbudowie bazy.

 

Pierwsza wojna światowa nazywana jest Wielką Wojną. Warplanes WW1: Sky Aces ukazuje ten konflikt z perspektywy pierwszych bohaterskich pilotów z lat 1914-1918. Gracz może opowiedzieć się po jednej ze stron konfliktu w kampaniach, przemierzając praktycznie całą Europę oraz inne kontynenty w samolotach bojowych i bombowcach. Po wydaniu pierwszej części serii zauważyliśmy spory potencjał w tym gatunku , więc liczymy na sukces zbliżony do tego z Warplanes: WW2 Dogfight – kończy Krzysztof Król.

 

Przypominamy, że najnowsza odsłona serii poświęconej potyczkom lotniczym, Warplanes: WW1 Sky Aces może pochwalić się wysokimi ocenami – bez względu na platformę recenzje utrzymują się na poziomie 80% lub wyżej. Jest to kolejna z premier spółki zaplanowanych w najbliższym czasie.  – Wśród nadchodzących tytułów znajduje się także port Jet Kave Adventure na konsole Xbox One i komputery osobiste, a także gra Football Cup na Nintendo Switch, pochodząca z portfolio słowackiego Inlogic Software.

 

Press kit można pobrać TUTAJ.

 

***

O SPÓŁCE:

7Levels to akredytowany deweloper gier wideo na konsole Nintendo specjalizujący się w produkcji gier platformowych.
Krakowskie studio od 2014 roku opracowuje, testuje i dystrybuuje tytuły na różne platformy (praca na zlecenie dla innych producentów gier), obecnie szczególnie koncentrując się na w pełni autorskich produkcjach skierowanych do fanów platform Nintendo.
Najnowszy tytuł 7LEVELS, „Jet Kave Adventure”, jest platformową grą akcji. Tytuł zadebiutował w trzecim kwartale 2019 roku jako ekskluzywna gra na hybrydową konsolę Nintendo Switch.

 

Więcej informacji o 7Levels można znaleźć na:

Strona internetowej spółki: http://www.7lvls.com/

Facebooku: https://www.facebook.com/7lvls/

Kanale YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCjQiGakFXMyWNY22emDr7Mw