Prev post Next post
Press Room / 14 października, 2020

Biznes w Genach: Biotechnologia w dobie koronawirusa

# , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , Biznes w Genach: Biotechnologia w dobie koronawirusa 1
Już 21 października o godzinie 13:00 zapraszamy wszystkich na kolejną bezpłatną konferencję Biznes w Genach. Cykl został zapoczątkowany we wrześniu 2019r. ze współudziałem Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, Stockwatch.pl oraz biotechnologia.pl. Tegoroczna edycja, ze względu na pandemię odbędzie się online.
        Tym razem zastanowimy się jak działa biotechnologia w dobie pandemii. Zaprosiliśmy do dyskusji przedstawicieli branży oraz świata nauki i biznesu, którzy postarają się odpowiedzieć na pytania jak COVID-19 zmienił rynek biotechnologiczny oraz jak dalej będzie wyglądał jego rozwój. Postaramy się również wskazać, co analitycy zajmujący się spółkami biotechnologicznymi powinni wiedzieć.
        Wydarzenie jest skierowane do inwestorów indywidualnych inwestorów instytucjonalnych, akcjonariuszy spółek biotech, start-upów, prasy, telewizji oraz wszystkich entuzjastów branży biotechnologicznej.
        Partnerzy: Omnioxy S.A., Medinice S.A., Ryvu Therapeutics S.A., PolTreg, NanoGroup S.A., Scope Fluids, Genomtec, PORT, DM Navigator, Skarbiec TFI
        Patroni: ISB News, Stock Market, Comparic.pl, Comparic24.tv, CEO, medinwestycje.pl, NCBR
        Organizatorzy: Strict Minds, StockWatch.pl, biotechnologia.pl, GPW

Biznes w Genach: Biotechnologia w dobie koronawirusa 2