Prev post Next post
Press Room / 13 października, 2020

Gaming na Giełdzie: Mobile Academy

# , , Gaming na Giełdzie: Mobile Academy 1

Gaming na Giełdzie: Mobile Academy jest cyklem webinarów skierowanych do Inwestorów, prasy branżowej, twórców gier oraz osób zainteresowanych największym sektorem w branży rozrywki elektronicznej. W ramach Mobile Academy przedstawiciele GameDesire, specjaliści rynku free to play, podzielą się wiedzą dotyczącą analizowania produkcji na smartfony, rozszyfrują tajemnicze skróty, którymi posługują się na co dzień, oraz zdradzą, w co grają ludzie na swoich telefonach.

Serię cyklicznych prelekcji Gaming na Giełdzie: Mobile Academy otworzyli Marek Wylon, CEO GameDesire oraz Kacper Mendakiewicz – Digital Marketing Specialist. W pierwszym webinarze opowiedzą Państwu o dzialaniach liveops, jak wygląda dziesiejszy rynek mobilny oraz wytłumaczą, dlaczego analityka jest kluczowa dla sukcesu produkcji.

Wydarzenie jest dostępne: również na platformie Stockwatch

W 2020 roku w ramach Gaming na Giełdzie: Mobile Academy spotkamy się łącznie 3 razy. Poza dzisiejszym Wprowadzeniem do rynku gier mobilnych, GameDesire ma przygotowane prelekcje również w dniach 17.11 oraz 15.12. Terminy premier kolejnych odcinków cyklu w 2021 roku zostaną ogłoszone później. Zachęcamy również do zadawania pytań pod filmami, na które GameDesire odpowie w przyszłych odcinkach.

Organizator:

strict-minds-logo-300x126
 

Współorganizatorzy:

Gaming na Giełdzie: Mobile Academy 2
Gaming na Giełdzie: Mobile Academy 3 
Gaming na Giełdzie: Mobile Academy 4
 

Partnerzy Główni:

Gaming na Giełdzie: Mobile Academy 5
Gaming na Giełdzie: Mobile Academy 6
 

Partnerzy Medialni:

Gaming na Giełdzie: Mobile Academy 7

Gaming na Giełdzie: Mobile Academy 8

Gaming na Giełdzie: Mobile Academy 9

Gaming na Giełdzie: Mobile Academy 10