Prev post Next post
Press Room / 11 września, 2020

Uragun z nowymi treściami na PAX Online X EGX Digital

# , , , , , , , Uragun z nowymi treściami na PAX Online X EGX Digital 1

Materiały z wydarzenia mają dotrzeć do miliona graczy z całego świata

Kool2Play, niezależny producent z wieloletnim doświadczeniem w produkcji i promocji gier ogłosił, że Uragun znalazł się w ścisłym gronie polskich gier obecnych na targach PAX Online X EGX Digital. Dzięki temu wyjątkowemu wyróżnieniu, nadchodząca produkcja może liczyć na własną, wirtualną przestrzeń wystawienniczą i dotarcie do szerokiego grona mediów, twórców i graczy z całego świata. Wydarzenie odbędzie się w dniach 12.09 – 20.09.

PAX Online X EGX Digital to kolejna renomowana, branżowa impreza online, na której obecny jest Uragun. W ostatnich tygodniach produkcja Kool2Play była również promowana na Gamescom, jednak PAX stanowi jedno z niewielu wydarzeń, które równa się rozmachem z sierpniowymi targami. Według szacunków materiały z wydarzenia mogą dotrzeć do nawet miliona graczy, a w widoczności targów mają pomóc prestiżowi partnerzy tacy jak Eurogamer, Rock Paper Shotgun, VG247, Nintendo Life, USGamer, Digital Foundry oraz GamesIndustry.biz.

PAX Online X EGX Digital stanowi kolejną stację w naszym kalendarzu wystawienniczym. Targi te stanowią kluczową część amerykańskiego gamingu i śledzone są z zapartym tchem przez fanów z całego świata. Dlatego z tej okazji przygotowaliśmy nowe video, które ma zachęcić graczy do sprawdzenia Uragun i dołączenia do naszego community. – komentuje Marcin Marzęcki, prezes GK Kool2Play S.A.

Twórcy zachęcają do pobierania nowej, stale aktualizowanej wersji demo, a podsumowanie prac nad nadchodzącą produkcją stanowi opublikowany obszerny materiał wideo z nowymi fragmentami rozgrywki oraz komentarzem jednego z twórców.

Uragun to przede wszystkim swoboda w dobieraniu arsenału i umiejętności oraz zabawa tym, co możemy osiągnąć z ich kreatywnego połączenia. W nowym materiale chcieliśmy pokazać, że to od gracza zależy, w jaki sposób przejmie kontrolę nad sytuacją. Kluczowe są szybkie, instynktowne decyzje. – powiedział Mariusz Leśniewski, Creative Director.

Przypominamy, że Uragun to wymagająca gra akcji w ujęciu top-down z progresją w stylu rogue-lite. Gra pojawi się w usłudze wczesnego dostępu na Steam w 2020. GK Kool2Play S.A, twórca nadchodzącego tytułu, z ogromnym sukcesem przeprowadził sierpniową emisję akcji i kontynuuje prace nad debiutem na NewConnect. Spółka chce, aby pierwsze notowanie odbyło się w czwartym kwartale bieżącego roku.

Pełny rozkład polskich gier obecnych na targach PAX Online X EGX Digital

Obejrzyj najnowszą rozgrywkę z #PAXEGX:

https://www.youtube.com/watch?v=EgocanH7Z28

Pobierz najnowsze demo: https://store.steampowered.com/app/724000/Uragun/

Materiały prasowe są dostępne pod adresem: https://bit.ly/uragun_demokit

***

Więcej informacji na temat gry znaleźć można na jej stronie w serwisie Steam oraz dedykowanej stronie internetowej. Fragmenty rozgrywki, zwiastuny i inne materiały wideo znaleźć można na kanale YouTube studia. Zachęcamy także do śledzenia profili gry w serwisie Facebook oraz Twitter, a także profili studia Kool2Play w serwisach Facebook, Twitter oraz Instagram.

Twórcy zachęcają również do dołączenia do oficjalnego serwera Uragun na Discordzie – tam można spotkać członków społeczności, porozmawiać z producentami, a także zostawić cenny feedback. Każda uwaga jest brana pod uwagę!

 

O Kool2Play S.A:

Kool2Play to developer i wydawca gier operujący w szerokim zakresie gatunków, które łączy wspólna idea – natura ludzka w odniesieniu do świata opartego na technologii.

Tworzymy gry, które dotyczą psychiki człowieka: emocji, instynktów i ich reakcji w świecie, w którym życie jest ciągle przetwarzane przez ludzkie wynalazki. Chcemy, aby gracze ciągle zmagali się z konsekwencjami progresu technologicznego, jaki dzieje się wokół nich i przeżywali różne możliwe scenariusze oparte na potencjalnych niebezpieczeństwach, jakie nieść może za sobą nasze uzależnienie się od technologii.