Prev post Next post
Press Room / 27 sierpnia, 2020

Nowe demo Uragun budzi zainteresowanie na świecie

# , , Nowe demo Uragun budzi zainteresowanie na świecie 1

Nadchodząca gra Kool2Play została zauważona w mediach z całego świata. Publikacje nt. wersji demo nadchodzącej produkcji pojawiły się łącznie na trzech kontynentach – w Europie, Ameryce, oraz Azji.

Spółka Kool2Play, niezależny producent gier komputerowych, nie zwalnia tempa. W poniedziałek studio udostępniło graczom nową, darmową wersję demonstracyjną ich nadchodzącej gry Uragun. Produkcja wzbudza zainteresowanie w Polsce oraz poza granicami naszego kraju – informacje na temat tytułu autorstwa Kool2Play pojawiły m.in. w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Francji, Czechach, Rosji, Turcji, oraz na Węgrzech.

Premiera Uragun we wczesnym dostępie na Steam odbędzie się w czwartym kwartale 2020 roku, jednak już teraz widoczne jest zainteresowanie graczy oraz mediów. Jest to dla nas znak, że podążamy w dobrym kierunku. Liczymy, że nadchodząca wielkimi krokami premiera wersji EA okaże się sukcesem. – komentuje Marcin Marzęcki, prezes Kool2Play.

Tym razem fani tytułu mogą zapoznać się z podstawowymi mechanikami gry, wypróbować rozbudowany i widowiskowy arsenał (w tym działo grawitacyjne), a przede wszystkim – odbić port w Barcelonie z rąk zbuntowanej SI. Twórcy podkreślają, że Uragun ma być produkcją efektowną wizualnie, która skierowana będzie do graczy lubiących dynamiczną rozgrywkę.

Najnowsze demo stanowi jedynie fragment gry będący zapowiedzią naszego autorskiego systemu walki, ale już teraz stężenie akcji na każdy metr kwadratowy areny jest imponujące. Gracz z miejsca zostaje rzucony w wir walki – aby przetrwać, musi podejmować decyzje w mgnieniu oka. Użytkownik ma do dyspozycji potężny arsenał, którego efektywność zależy w dużej mierze od jego zdolności i kreatywności.” – przybliża produkcję Mariusz Leśniewski, Creative Director w Kool2Play.

Przypominamy, że Uragun to wymagająca gra akcji w ujęciu top-down z progresją w stylu rogue-lite (progresja nieobecna w Demo). Gracz przejmuje kontrolę nad potężnym mechem i staje do walki z olbrzymią i zróżnicowaną hordą maszyn kontrolowanych przez SI, które służyły ludzkości, ale zwróciły się przeciwko swoim twórcom. Premiera gry we wczesnym dostępie na Steam odbędzie się w 2020 roku, podczas gdy wersje konsolowe ukażą się w 2021 roku.

Demo gry: https://store.steampowered.com/app/724000/Uragun/

Zwiastun dostępny jest w serwisie YouTube: https://youtu.be/x_cRAcMzeCo

Materiały prasowe są dostępne pod adresem: https://bit.ly/uragun_demokit

Więcej informacji na temat gry znaleźć można na jej stronie w serwisie Steam oraz dedykowanej stronie internetowej. Fragmenty rozgrywki, zwiastuny i inne materiały wideo znaleźć można na kanale YouTube studia. Zachęcamy także do śledzenia profili gry w serwisie Facebook oraz Twitter, a także profili studia Kool2Play w serwisach Facebook, Twitter oraz Instagram.

Twórcy zachęcają również do dołączenia do oficjalnego serwera Uragun na Discordzie – tam można spotkać członków społeczności, porozmawiać z producentami, a także zostawić cenny feedback.

O Kool2Play S.A:

Kool2Play to developer i wydawca gier operujący w szerokim zakresie gatunków, które łączy wspólna idea – natura ludzka w odniesieniu do świata opartego na technologii.

Tworzymy gry, które dotyczą psychiki człowieka: emocji, instynktów i ich reakcji w świecie, w którym życie jest ciągle przetwarzane przez ludzkie wynalazki. Chcemy, aby gracze ciągle zmagali się z konsekwencjami postępu technologicznego, który ma miejsce wokół nich, i przeżywali różne możliwe scenariusze oparte na potencjalnych niebezpieczeństwach, jakie może nieść za sobą nasze uzależnienie się od technologii.