Prev post Next post
Press Room / 25 sierpnia, 2020

7Levels rozwija współpracę z Home Net Games

# , , , , , 7Levels rozwija współpracę z Home Net Games 1

Warplanes: WW1 Sky Aces zmierza na Nintendo Switch

 

7Levels, w ramach umowy z Home Net Games, przeportuje i wyda na Nintendo Switch grę Warplanes: WW1 Sky Aces w wersji premium. Krakowski producent gier na bazie umowy będzie odpowiadał za działania wydawnicze, dystrybucyjne, oraz promocyjne. Cena gry została ustalona na poziomie 9,99 EUR/USD.

 

Najnowsza odsłona serii poświęconej potyczkom lotniczym, Warplanes: WW1 Sky Aces może pochwalić się wysoką oceną w sklepie Google Play – 4.2/5 na podstawie blisko 10000 recenzji. Również wersja na komputery osobiste posiada 80% pozytywnych ocen na platformie Steam. Jest to kolejna gra z serii, za przeportowanie której będzie odpowiadać 7Levels. Wcześniej spółka wydała na Nintendo Switch Warplanes: WW2 Dogfight, czyli jedną z najpopularniejszych produkcji Home Net Games.

 

– Port pierwszej gry okazał się sukcesem sprzedażowym na Nintendo Switch, dlatego jesteśmy przekonani o potencjale drzemiącym w Warplanes: WW1 Sky Aces. Ta zręcznościowa strzelanka z elementami gry ekonomicznej świetnie wpisuje się w dobrze nam znane zainteresowania użytkowników japońskiej konsoli, a w dodatku może przybliżyć graczom tajniki podniebnych potyczek w czasie pierwszej wojny światowej – komentuje Krzysztof Król, wiceprezes 7Levels.

 

W najbliższych miesiącach spółka będzie odpowiadać nie tylko za port produkcji Home Net Games. Wśród gier nadchodzących na konsolę Nintendo Switch, za które odpowiada 7Levels, znajdują się m.in. Football Cup 2020 oraz Easy Game Builder.

 

Kontynuacja współpracy świadczy o zaufaniu, jakie posiadają do siebie obie strony. Nawiązaliśmy pozytywne relacje ze wszystkimi dotychczasowymi partnerami, dzięki czemu ugruntowaliśmy naszą pozycję na rynku. Liczymy, że rosnąca liczba tytułów w naszym portfolio wydawniczym w niedługim czasie przełoży się na wzrost przychodów ze sprzedaży. – kończy wiceprezes.

 

___________________________________________________________

O SPÓŁCE:

 

7Levels to akredytowany deweloper gier wideo na konsole Nintendo specjalizujący się w produkcji gier platformowych.
Krakowskie studio od 2014 roku opracowuje, testuje i dystrybuuje tytuły na różne platformy (praca na zlecenie dla innych producentów gier), obecnie szczególnie koncentrując się na w pełni autorskich produkcjach skierowanych do fanów platform Nintendo. Ostatni autorski tytuł, Jet Kave Adventure, zadebiutował w trzecim kwartale 2019 roku jako ekskluzywna gra na hybrydową konsolę Nintendo Switch.

 

Więcej informacji o 7Levels można znaleźć na:

Strona internetowej spółki: http://www.7lvls.com/

Facebooku: https://www.facebook.com/7lvls/

Kanale YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCjQiGakFXMyWNY22emDr7Mw