Prev post Next post
Press Room / 6 sierpnia, 2020

Moonlit pokaże Model Buildera na G-Fusion Live Show w Azji

# , , , , , , Moonlit pokaże Model Buildera na G-Fusion Live Show w Azji 1

Moonlit pokaże Model Buildera na G-Fusion Live Show w Azji

 

Moonlit, jako jedna z nielicznych polskich firm, pojawi się na największych azjatyckich targach gier komputerowych – G-Fusion Live Show. Wydarzenie online, które odbędzie się w dniach 6 – 8 sierpnia 2020 pozwoli producentowi symulatorów na dotarcie z prezentacją Model Buildera potencjalnie do kilkudziesięciu milionów osób w Chinach – największym światowym rynku gamingowym.

 

G-Fusion Live Show to jedno z najważniejszych wydarzeń w Azji, które skierowane jest do graczy. Produkcje zaprezentowane w czasie wydarzenia są starannie selekcjonowane przez reprezentantów GAMECORES – jednego z najbardziej wpływowych portali branżowych w Chinach, który miesięcznie jest śledzony przez kilka milionów odbiorców. Oznacza to niepowtarzalną okazję do przedostania się do świadomości rzeszy azjatyckich graczy, pochodzących przede wszystkim z Państwa Środka. Pokazy będzie można śledzić na stronie organizatora, oraz za pośrednictwem platform streamingowych: Huya, TikTok, Toutiao, Xigua Video, Kuaishou, bilibili.

 

Jesteśmy zachwyceni szansą zaprezentowania Model Buildera na G-Fusion Live Show. Przejście przez etap selekcji oznacza, że nasza produkcja w oczach organizatorów charakteryzuje się dużym potencjałem sprzedażowym – pamiętajmy, że na to wydarzenie były nadesłane tysiące zgłoszeń z całego świata. Jednocześnie wierzymy, że prezentacja na wydarzeniu pomoże nam dotrzeć do niezwykle atrakcyjnego, największego na świecie rynku. – komentuje Michał Gardeła, prezes Moonlit.

 

Model Builder to symulator składania modeli, który już na obecnym etapie produkcji cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem nie tylko środowiska gamingowego, ale też modelarskiego. Gra trafi do sprzedaży w czwartym kwartale bieżącego roku na platformy PC, dlatego spółka dąży do jak najszerszej prezentacji produkcji na popularnych wydarzeniach branżowych, które odbędą się w najbliższych miesiącach. Moonlit planuje pokazanie swojego symulatora m.in. na japońskim Tokyo Games Show oraz polskim Indie Showcase, który odbędzie się w ramach festiwalu Digital Dragons.

 

 

Linki:

Gamecores – (www.gcores.com)

Karta Steam

Trailer Model Builder

Więcej informacji o wydarzeniu: https://polskigamedev.pl/g-cores-festival-2020-polskie-gry-w-pekinie/

 

***

O spółce

Moonlit to polska spółka gamingowa. Produkcyjny background został wielokrotnie doceniony przez polskie oraz zagraniczne studia gamingowe, w tym system koszenia trawy w Garden Flipper oraz rozwiązania graficzne w Ultimate Fishing Simulator. Obecnie spółka skupia się na dwóch niezwykle obiecujących produkcjach z dużym potencjałem sprzedażowym sprzedażowym – Model Builder oraz Dog Trainer.

Software tworzony w Moonlit znalazł zastosowanie m.in w takich hitach jak U Boat, The Raft, czy wspomniany wyżej Ultimate Fishing Simulator. Do innych nadchodzących pionierskich rozwiązań graficznych, należy tworzony przez Moonlit system Angular Light, który wygrał grant NCBiR oraz znajdzie zastosowanie w nadchodzących produkcjach studia.

Strona internetowa https://moonlit.games/

Kontakt PR

Sylwia Borowska, s.borowska@strictminds.com, tel.: +48 791 910 702

Kontakt IR

Tomasz Muchalski, t.muchalski@strictminds.com, tel.: +48 504 212 463