Prev post Next post
Press Room / 10 lipca, 2020

7Levels ogłasza datę kolejnej premiery

# , 7Levels ogłasza datę kolejnej premiery 1

Crowdy Farm Rush już 6.08.2020r. na Nintendo Switch

 

7Levels, producent i wydawca gier ogłosił datę premiery gry Crowdy Farm Rush katowickiego studia Incuvo na konsolę Nintendo Switch. Tytuł zadebiutuje 6.08.2020 na terytorium Europy, Australii oraz Ameryki Północnej, w cenie 5,99 EUR/USD.

 

W ramach umowy z Incuvo S.A, 7Levels przeportuje i wyda na Nintendo Switch Crowdy Farm Rush, wcześniej znany pod tytułem Crowdy Farm. Jest to gra zręcznościowa okraszona przyjemną dla oka grafiką, w której użytkownik musi uporać się z szeregiem prostych logiczno-zręcznościowych zadań ze zwierzakami hodowlanymi w roli głównej. Crowdy Farm Rush stanowi wersję premium gry znanej z urządzeń przenośnych i będzie dostępna w sklepie Nintendo eShop w cenie 5,99 EUR/USD.

 

Crowdy Farm Rush charakteryzuje się uroczą grafiką oraz angażującym gameplayem. Silną stroną produkcji jest tryb wieloosobowy, pozwalający na wspólną zabawę do czterech graczy jednocześnie. Gra dobrze wpisuje się w gusta przede wszystkim najmłodszych użytkowników Nintendo Switch i może pochwalić się sporą uniwersalnością. Wiek użytkownika nie stanowi jednak żadnego ograniczenia, dzięki czemu Crowdy Farm Rush sprawdzi się także jako świetna rozrywka wieloosobowa dla nieco starszego odbiorcy, czy do wspólnej zabawy dzieci z rodzicami.  – opowiada Krzysztof Król, wiceprezes 7Levels

Tytuł posiada łącznie ponad 100 poziomów oraz wyzwania bonusowe. Główną mechaniką gry jest wytyczanie ścieżek dla zwierząt hodowlanych oraz ochrona przed nikczemnym kojotem. Crowdy Farm Rush może pochwalić się również licznymi sceneriami – poza tytułową farmą odwiedzimy doliny, tereny nadrzeczne i przeprawy na przestrzeni czterech pór roku.

___________________________________________________________

O SPÓŁCE:

 

7Levels to akredytowany deweloper gier wideo na konsole Nintendo specjalizujący się w produkcji gier platformowych.
Krakowskie studio od 2014 roku opracowuje, testuje i dystrybuuje tytuły na różne platformy (praca na zlecenie dla innych producentów gier), obecnie szczególnie koncentrując się na w pełni autorskich produkcjach skierowanych do fanów platform Nintendo.
Najnowszy tytuł 7LEVELS, „Jet Kave Adventure”, jest platformową grą akcji. Tytuł zadebiutował w trzecim kwartale 2019 roku jako ekskluzywna gra na hybrydową konsolę Nintendo Switch.

 

Więcej informacji o 7Levels można znaleźć na:

Strona internetowej spółki: http://www.7lvls.com/

Facebooku: https://www.facebook.com/7lvls/

Kanale YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCjQiGakFXMyWNY22emDr7Mw