Prev post Next post
Press Room / 7 lipca, 2020

Edycja limitowana >Observera_ na Nintendo Switch ukaże się jeszcze w tym roku

# , , , , Edycja limitowana >Observera_ na Nintendo Switch ukaże się jeszcze w tym roku 1

Produkcja krakowskiego studia będzie dostępna w limitowanej wersji pudełkowej

 

 

Limitowana edycja kolekcjonerska wersji pudełkowej >Observer_ na Nintendo Switch będzie dostępna już w IV kwartale 2020 roku. Grę będzie można nabyć w cenie 34.99 USD na terytorium Stanów Zjednoczonych. Wydawcą jest Limited Run Games, który wcześniej wydał już m.in. Layers of Fear na PlayStation 4.

 

 

>Observer_ był już wydawany wielokrotnie. Wydanie specjalne tej hojnie nagradzanej gry na PC ukazało się jeszcze w roku jej premiery, czyli w 2017. Tytuł zebrał szereg pozytywnych recenzji i cieszył się niezmiennie sporym zainteresowaniem fanów W 2018 roku fani mogli zakupić także wersję pudełkową na PlayStation4 w liczbie 4000 egzemplarzy.

 

 

– Kontynuujemy promocję Observera, ponieważ jak każda nasza gra jest on w pewnym sensie ponadczasowy i pomimo upływu lat wciąż może przyciągnąć nowych graczy. Świetnie sprawdza się na każdej konsoli, na której się ukazał, szczególnie na Nintendo Switch. Sądzimy, że wydanie edycji limitowanej jego wersji właśnie na tę konsolę to spełnienie marzeń najbardziej zagorzałych fanów gry – mówi Piotr Babieno, prezes Bloober Team.

 

 

Wcześniej w tym roku Bloober Team zapowiedział również, że ma w planach wydanie zremasterowanej wersji >Observera_. Observer: System Redux przedstawiono jako odnowioną graficznie, gameplayowo i fabularnie wersję oryginalnej gry. Jest to pierwsza polska produkcja, która została oficjalnie zapowiedziana wyłącznie na konsole nowej generacji.

 

 

 

 

*

 

 

Bloober Team SA to niezależny producent gier wideo, specjalizujący się w tworzeniu gier z gatunku hidden horror. Do najbardziej znanych produkcji spółki należą Layers of Fear (2016), wielokrotnie nagradzany Observer (2017), czy głośna Blair Witch (2019), stworzona na podstawie klasycznego horroru The Blair Witch Project. Od 2011 roku spółka notowana jest na NewConnect. Obecnie Bloober Team zatrudnia i współpracuje z grupą ponad 100 najlepszych specjalistów w branży w Polsce. W 2018 roku otrzymał Paszport „Polityki” w kategorii Kultura Cyfrowa.

 

 

Kontakt:

Piotr Babieno; +48 12 3538555; piotrb@blooberteam.com

Tomasz Muchalski; + 48 504 212 463; t.muchalski@everestconsulting.pl