Prev post Next post
Press Room / 24 czerwca, 2020

Sprzedaż Green Hell przekroczyła 1 000 000 kopii

# , , , , , , , , , Sprzedaż Green Hell przekroczyła 1 000 000 kopii 1

Liczba sprzedanych kopii gry Green Hell przekroczyła 1 000 000 sztuk brutto, z czego 70 000 sztuk znalazło nabywców od dnia wprowadzenia trybu story mode w kooperacji.  Gra od ponad tygodnia ponownie znajduje się w czołówce najbardziej popularnych tytułów w serwisie Steam. Na tzw. wishliście znajduje się obecnie 884 tysięcy graczy. Do 9 lipca chętni mogą nabyć Green Hell z 20 proc. upustem w ramach letniej promocji „Summer Sale”.

 

Od premiery trybu kooperacyjnego liczba graczy, którzy kupili Green Hell powiększyła się o ponad 600 000 użytkowników. – Osiągnęliśmy pułap miliona sprzedanych kopii gry. To dla nas olbrzymie osiągnięcie. Co więcej, większość sprzedanych w minionych tygodniach kopii było w pełnej cenie, ponieważ już przed wejściem tryby story mode dla co-op, osiągnęliśmy pułap ponad 920 000. Teraz znowu rośnie zainteresowanie grą ze względu na letnią promocję- komentuje Krzysztof Kwiatek, prezes Creepy Jar.

 

W najbliższym czasie spółka planuje dalsze prace nad grą, które obejmą wprowadzenie dwóch małych aktualizacji (New Stands oraz achievements) oraz jedną dużą (PVE mode).

Tytuł od debiutu w Steam Early Access jest stale rozwijany o nowe treści, które niezmiennie cieszą się dużą aprobatą grającej społeczności. Z blisko 17 000 recenzji, 86% jest bardzo pozytywnych. Spółka planuje wydać grę na konsole Sony i Microsoft oraz Nintendo Switch a także na gogle VR, które rosną na znaczeniu dzięki głośnej premierze najnowszej produkcji od Valve.

***

Trailer/IGN:

http://www.ign.com/videos/2018/05/15/green-hell-announcement-trailer

Trailer i screeny /IGN:

http://www.ign.com/articles/2018/05/15/green-hell-is-an-amazonian-survival-nightmare-in-its-first-trailer

Steam:

https://store.steampowered.com/app/815370/Green_Hell/

Facebook:

https://www.facebook.com/GreenHellGame/

Twitter:

https://twitter.com/GreenHellGame

Oficjalna strona internetowa gry:

http://greenhell-game.com/