Prev post Next post
Press Room / 22 czerwca, 2020

7Levels z dwoma premierami już za dwa tygodnie

# , , , , 7Levels z dwoma premierami już za dwa tygodnie 1

Solitaire TriPeaks Rose Garden oraz Crowdy Farm Puzzle na Nintendo Switch.

 

7Levels, producent i wydawca gier wydaje właśnie tytuły katowickiego Incuvo oraz słowackiego Inlogic Software na konsolę Nintendo Switch. Solitaire TriPeaks Rose Garden oraz Crowdy Farm Puzzle zadebiutują dnia 09 lipca 2020 na terytorium Europy, Australii oraz Ameryki Północnej, w cenie 5,99 EUR/USD

 

Wraz z aktualizacją strategii spółki 7Levels rozszerzył swoją działalność wydawniczą, a efektem tych zmian jest wydanie kolejnych tytułów. Porty Solitaire TriPeaks Rose Garden oraz Crowdy Farm Puzzle, za które odpowiada krakowsie studio jest wersją premium tytułów dostępnych na urządzenia mobilne. Cena obu produkcji została ustalona na poziomie: 5,99 EUR/USD. Licencja obejmuje działania wydawnicze, dystrybucyjne i promocyjne.

 

– Dotychczas wydane przez nas na Nintendo Switch tytuły stawiające na rozwiązywanie zagadek logicznych – Golf Peaks oraz inbento studia Afterburn podbiły serca fanów japońskiej konsoli. Poza satysfakcjonującymi wynikami sprzedażowymi zyskały także uznanie recenzentów. Bazując na naszych analizach Nintendo eShop, liczymy, że Solitaire TriPeaks oraz Crowdy Farm Puzzle również zyskają uznanie wśród posiadaczy Switcha. -komentuje nadchodzące produkcje Krzysztof Król, wiceprezes 7Levels

 

Solitaire TriPeaks Rose Garden należy do jednoosobowych, niehazardowych gier karcianych, a zasady rozgrywki bazują na klasycznym pasjansie. Wyznacznikami gry są orginalny setting w ogrodzie różanym oraz miła dla oka oprawa graficzna. Crowdy Farm Puzzle od Incuvo jest grą logiczną, która przenosi nas na tytułową farmę w celu rozwiązywania nieskomplikowanych zagadek, które mogą przypaść do gustu przede wszystkim najmłodszej grupie odbiorców Przypominamy, że nie są to jedyne produkcje, które zostaną wydane w nadchodzących miesiącach. Wśród kolejnych tytułów w kolejce znajdują się jeszcze dwie produkcje studia Incuvo – Easy Game Builder oraz Crowdy Farm.

 

 

– Solitaire TriPeaks oraz Crowdy Farm Puzzle są tytułami stawiającymi na rozrywkę casualową.

Charakteryzują się przyjemną oprawą graficzną oraz stawiają na umiejętność rozwiązywania prostych łamigłówek. Dzięki temu stanowią atrakcyjną pozycję bez względu na wiek, czy poziom zdolności manualnych. To czyni z oferowanych gier pozycje prawdziwie rodzinne, które mogą cieszyć się dużym zainteresowaniem. – kończy wiceprezes 7Levels.

***

O SPÓŁCE:

 

7Levels to akredytowany deweloper i wydawca gier na konsolę Nintendo Nintendo Switch. Na początku roku spółka zaprezentowała zaktualizowaną strategię na kolejne kwartały. Największą nowością była zapowiedź wyjścia poza japońską konsolę i ogłoszenie wydawania gier również na konsole Xbox i komputery PC. Wśród zapowiedzianych tytułów, które pojawią się na urządzeniach Microsoft jest Jet Kave Adventure – tytuł z 2019 roku, stanowiący największy dotychczasowy projekt spółki. 7Levels nie porzuca jednak swoich korzeni i planuje wydanie kolejnej wysokobudżetowej gry platformowej w najbliższych latach.

 

Więcej informacji o 7Levels można znaleźć na:

Strona internetowej spółki: http://www.7lvls.com/

Facebooku: https://www.facebook.com/7lvls/

Kanale YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCjQiGakFXMyWNY22emDr7Mw