Prev post Next post
Press Room / 22 czerwca, 2020

7Levels wyda grę, która ma ponad 10 milionów pobrań na urządzeniach mobilnych

# , , , 7Levels wyda grę, która ma ponad 10 milionów pobrań na urządzeniach mobilnych 1

Football Cup 2020 zmierza na Nintendo Switch

 

7Levels – krakowski producent i wydawca gier poszerzy swoje portfolio wydawnicze o kolejny tytuł autorstwa Inlogic Software. Produkcja, za której port i wydanie odpowiedzialne będzie studio to popularny symulator piłki nożnej – Football Cup 2020.

 

W ramach umowy z Inlogic Games, 7Levels przeportuje i wyda na Nintendo Switch jeden z najpopularniejszych tytułów słowackiego studia. Symulator piłki nożnej Football Cup 2020 na urządzenia mobilne ściągnęło dotychczas ponad 10,000,000 użytkowników. Średnia ocen wynosi wysokie 4.1/5 i składa się na nią aż 319,237(!) recenzji. Podobnie jak w przypadku Solitaire TriPeaks Rose Garden port, za który odpowiada 7Levels jest wersją premium dotychczasowego tytułu i będzie dostępny w Nintendo eShop. Cena oraz data premiery zostaną ogłoszone niebawem.

 

– Cieszy nas, że odpowiadamy za port tytułu, który wzbudza tak duże zainteresowanie w sklepie Google Play. Football Cup 2020 jest dynamiczną grą, która zyska na precyzyjnym sterowaniu, dostępnym w wersji na konsolę Nintendo Switch. Zarazem powiększamy nasze portfolio o kolejny, popularny gatunek – lubiane na całym świecie gry sportowe. – komentuje Krzysztof Król, wiceprezes 7Levels.

 

Tytuł skupia się na meczach klubów oraz reprezentacji narodowych z całego świata. Użytkownik może sprawdzić swoje umiejętności w jednym z czterech dostępnych trybów: sezon, turniej, trening oraz kariera. Każdy z nich stawia przed graczem wyjątkowe wyzwania, mające na celu rozwinięcie jego umiejętności. Gra posiada też prosty samouczek, przywodzący na myśl ekrany ładowania z serii FIFA oraz gablotę na śledzenie trofeów zdobytych przez gracza.

___________________________________________________________

O SPÓŁCE:

 

7Levels to akredytowany deweloper gier wideo na konsole Nintendo specjalizujący się w produkcji gier platformowych.
Krakowskie studio od 2014 roku opracowuje, testuje i dystrybuuje tytuły na różne platformy (praca na zlecenie dla innych producentów gier), obecnie szczególnie koncentrując się na w pełni autorskich produkcjach skierowanych do fanów platform Nintendo.
Najnowszy tytuł 7LEVELS, „Jet Kave Adventure”, jest platformową grą akcji. Tytuł zadebiutował w trzecim kwartale 2019 roku jako ekskluzywna gra na hybrydową konsolę Nintendo Switch.

 

Więcej informacji o 7Levels można znaleźć na:

Strona internetowej spółki: http://www.7lvls.com/

Facebooku: https://www.facebook.com/7lvls/

Kanale YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCjQiGakFXMyWNY22emDr7Mw