Prev post Next post
Press Room / 19 czerwca, 2020

Green Hell: Wątek fabularny w trybie kooperacji już dostępny

# , Green Hell: Wątek fabularny w trybie kooperacji już dostępny 1

Creepy Jar kontynuuje rozwijanie swojego flagowego tytułu, Green Hell. Opublikowane wczoraj wieczorem rozszerzenie pozwalające na wspólną rozgrywkę w trybie fabularnym jest darmowe dla wszystkich posiadaczy gry. Równocześnie warszawski gamedeveloper uruchomił promocję -20% na platformie Steam, która potrwa do 25.06.

Wczorajsza aktualizacja pozwala graczom na wspólne przeżycie historii głównego bohatera gry, poszukującego swojej żony w amazońskiej dżungli. Dodatek jest dostępny za darmo dla wszystkich użytkowników posiadających Green Hell. Jest to liczna grupa odbiorców: hit Creepy Jar znalazł już ponad 700 tysięcy nabywców na platformie Steam, a liczba jednocześnie grających użytkowników wyniosła blisko 20.000. Gra szczyci się również wysoką oceną użytkowników – obecnie aż 85% z blisko 14 tysięcy recenzji jest pozytywnych.

Jak zwykle wsłuchujemy się w opinie graczy. Dostarczyliśmy aktualizację, która na nowo wzbudzi zainteresowanie naszą grą. Wierzymy, że perspektywa wspólnego odkrywania tajemnic Green Hell skusi także tych, którzy dotychczas nie poznali tej produkcji. – skomentował Krzysztof Kwiatek, prezes Creepy Jar.

Przypominamy, że to nie koniec prac nad bestsellerem warszawskiego studia. Tytuł już od debiutu w Steam Early Access stale rozwijany jest o nowe treści, które niezmiennie cieszą się dużą aprobatą grającej społeczności. Produkcja pojawi się na konsolach PS4, Xbox One, Nintendo Switch a także na platformy VR.

 

 

 

***

Steam: https://store.steampowered.com/app/815370/Green_Hell/

Green Hell – trailer trybu kooperacyjnego

Facebook

Twitter

Oficjalna strona internetowa gry: http://greenhell-game.com/