Prev post Next post
Press Room / 17 czerwca, 2020

Destrobots od 7Levels zadebiutuje już jutro

# , , , Destrobots od 7Levels zadebiutuje już jutro 1

Najnowsza gra krakowskiego studia 7Levels od jutra będzie dostępna w Europie, Australii oraz Ameryce Północnej w promocyjnej cenie 7,99 USD/EUR (31,00 PLN). Promocja potrwa do 28 czerwca. Regularna cena gry to 9,99 EUR/USD. Destrobots to unikalny top-down shooter, w którym gracze będą mogli wykorzystać swój refleks żeby zmierzyć się z hordami wrogich robotów lub walczyć z przyjaciółmi w trybie multiplayer.

 

Naszym celem było stworzenie łatwej do opanowania, ale trudnej do wymasterowania, wciągającej gry, która genialnie sprawdzi się jako rozrywka imprezowa. Oparliśmy mechanikę rozgrywki na trzech głównych działaniach: Ruch – Unik – Strzał i wzbogaciliśmy ją o rozmaite power-up’y. Dzięki temu powstało unikalne połączenie, które sprawi, że każde starcie będzie intensywne i wymagające. Destrobots to wyjątkowo dynamiczna gra. Doskonała zarówno na krótkie sesje, jak również dłuższe pojedynki w gronie znajomych – mówi Krzysztof Król, wiceprezes 7Levels.

 

Spółka pokazała też niedawno trailer gry.

 

Jak ogłoszono wcześniej, do końca roku krakowskie studio planuje łącznie nawet 6-7 premier. Za pośrednictwem spółki na japońską konsolę zmierzają również trzy popularne tytuły katowickiego studia Incuvo: Easy Game Builder, Crowdy Farm oraz Crowdy Farm Puzzle. W niedalekiej przyszłości 7Levels ma zdradzić również pierwsze szczegóły trzeciego, po Castle of Heart i Jet Kave Adventure, dużego tytułu własnej produkcji.

 

***

O SPÓŁCE:

 

7Levels to akredytowany deweloper i wydawca gier na konsolę Nintendo Nintendo Switch. Na początku roku spółka zaprezentowała zaktualizowaną strategię na kolejne kwartały. Największą nowością była zapowiedź wyjścia poza japońską konsolę i ogłoszenie wydawania gier również na konsole Xbox i komputery PC. Wśród zapowiedzianych tytułów, które pojawią się na urządzeniach Microsoft jest Jet Kave Adventure – tytuł z 2019 roku, stanowiący największy dotychczasowy projekt spółki. 7Levels nie porzuca jednak swoich korzeni i planuje wydanie kolejnej wysokobudżetowej gry platformowej w najbliższych latach.

 

Więcej informacji o 7Levels można znaleźć na:

Strona internetowej spółki: http://www.7lvls.com/

Facebooku: https://www.facebook.com/7lvls/

Kanale YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCjQiGakFXMyWNY22emDr7Mw