Prev post Next post
Press Room / 3 czerwca, 2020

7Levels zapowiada nową autorską grę

# , 7Levels zapowiada nową autorską grę 1

Destrobots zadebiutuje na Nintendo Switch już 18.06.2020!

 

7Levels, krakowskie studio specjalizujące się w produkcji i wydawaniu gier na konsolę Nintendo Switch, ujawniło tytuł i ogłosiło datę wydania swojej nowej autorskiej gry, Destrobots. Premierę tytułu na Nintendo Switch zaplanowano na 18.06.2020r. Gra będzie dostępna w Europie, Australii oraz Ameryce Północnej w cenie 9,99 USD/EUR.

 

Nowy projekt studia to emocjonująca strzelanka, w której gracze będą mogli wykorzystać swój refleks żeby zmierzyć się z hordami wrogich robotów lub toczyć zacięte bitwy między sobą, nawet do 4. osób jednocześnie. Gra ma pojawić się w Nintendo eShop jeszcze w tym miesiącu.

 

Chcieliśmy stworzyć unikalną grę, która jednocześnie wykorzystywałaby możliwości konsoli w oryginalny, kreatywny sposób i oferowała prostą mechanikę rozgrywki. W Destrobots umiejętność strzelania nie wystarczy. Wciągające tryby gry zmuszają tak do skupienia się na przeciwniku, jak również na różnego rodzaju power-up’ach, które w znacznym stopniu urozmaicą zabawę. Sądzimy, że tytuł ten, chociaż nie jest naszym największym projektem w tym roku, pozwoli fanom Nintendo czerpać maksimum radość z rozgrywki. To też kolejny krok na drodze do zoptymalizowania naszego portfolio – komentuje Krzysztof Król, wiceprezes 7Levels.

 

Jak zapowiedziano wcześniej, do końca roku krakowskie studio planuje jeszcze kilka kolejnych switch’owych premier. Za pośrednictwem spółki na japońską konsolę zmierzają m.in. tytuły katowickiego studia Incuvo oraz słowackiego Inlogic. W niedalekiej przyszłości 7Levels ma zdradzić również pierwsze szczegóły trzeciego, po Castle of Heart i Jet Kave Adventure, dużego tytułu własnej produkcji.

***

O SPÓŁCE: 

7Levels to akredytowany deweloper gier wideo na konsole Nintendo specjalizujący się w produkcji gier platformowych.
Krakowskie studio od 2014 roku opracowuje, testuje i dystrybuuje tytuły na różne platformy (praca na zlecenie dla innych producentów gier), obecnie szczególnie koncentrując się na w pełni autorskich produkcjach skierowanych do fanów platform Nintendo.
Najnowszy tytuł 7LEVELS, „Jet Kave Adventure”, jest platformową grą akcji. Tytuł zadebiutował w trzecim kwartale 2019 roku jako ekskluzywna gra na hybrydową konsolę Nintendo Switch.

 

Więcej informacji o 7Levels można znaleźć na:

Strona internetowej spółki: http://www.7lvls.com/

Facebooku: https://www.facebook.com/7lvls/

Kanale YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCjQiGakFXMyWNY22emDr7Mw

więcej informacji prasowych o 7levels