Prev post Next post
Press Room / 28 maja, 2020

Gaming na Giełdzie: IV edycja ruszy już 3 czerwca!

# , , , , , , , , , , Gaming na Giełdzie: IV edycja ruszy już 3 czerwca! 1

Dwudniowe wydarzenie online przybliży gościom tematy inwestowania w branżę gier oraz specyfikę symulatorów.

 

Już za niecały tydzień, w dniach 3-4 czerwca odbędzie się czwarta edycja konferencji Gaming na Giełdzie – tym razem w wersji online. Podczas wydarzenia organizowanego przez Strict Minds we współpracy z Giełdą Papierów Wartościowych w Warszawie oraz redakcjami PolskiGamedev.pl i Stockwatch.pl dowiecie się, w jaki sposób światy gier, marketingu oraz biznesu współtworzą najbardziej dynamicznie rozwijającą się branżę na świecie.

 

Tegoroczną edycję, ze względów bezpieczeństwa odbywającą się w trybie online, podzieliliśmy na dwie części – pierwszą, poświęconą tematyce inwestowania w rynek gier, oraz drugą, skupiającą się tematycznie wokół pytania ,,Symulatory – fenomen czy chwilowy trend?’’. W środę 3.06 przyjrzymy się inwestowaniu w gry i kondycji spółek notowanych na NewConnect i GPW, natomiast w czwartek 4.06 porozmawiamy o grach próbujących jak najwierniej oddać przyjemności życia codziennego. Wśród prelegentów znajdą się reprezentanci odnoszących sukcesy spółek, takich jak Creepy Jar, PlayWay, Moonlit czy Kool2Play, a także analitycy giełdowi.

 

Część pierwsza rozpocznie się od debaty „GPW o Gamingu”. Prowadzący Albert Longterm Rokicki porozmawia na ten temat z przedstawicielami Bloober Team oraz Kool2Play, analitykami giełdowymi oraz ekspertem GPW. Następnie ruszy webinar „Źródła informacji na temat spółek gamingowych”, prowadzony przez reprezentanta IPOPEMA.

 

Na drugi dzień zaplanowane jest danie główne czerwcowego wydarzenia. Podczas serii trzech paneli dyskusyjnych 15 zaproszonych gości przybliży słuchaczom symulatory – trend, który zaczyna dominować krajową produkcję gier. Startujemy w czwartek, 4.06 o godzinie 18:00, prowadzi Mateusz „Papkin” Witczak, redaktor naczelny portalu PolskiGamedev.pl. Wśród gości znajdziecie specjalistów ze świata gier, w tym reprezentantów Creepy Jar, PlayWay, Moonlit i Movie Games, oraz redaktorów renomowanych polskich serwisów. Twórcy gier rzucą światło na zagadnienia związane z promocją symulatorów i wishlistami, opowiedzą o budowaniu komunikacji z inwestorami oraz zastanowią się, kto jest targetem symulatorów i czy symulator musi być kontrowersyjny.

 

Organizatorzy: Strict Minds

Współorganizatorzy: Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie, PolskiGamedev.pl, Stockwatch.pl.

Patroni: ISB NEWS, Stockmarket, Graczpospolita, Albert Longterm Rokicki, IZFiA

Partnerzy: Bloober Team, Creepy Jar, Detalion, Forestlight Games, Frozen District, Fundacja Indie Games Polska, Kool2Play, Moonlit, PlayWay, Polyslash, Simteract

 

Start: środa, 3.06, godz. 14:00 oraz czwartek 4.06, godz.18:00

https://www.facebook.com/strictminds/

https://www.facebook.com/events/242199523739377/