Prev post Next post
Press Room / 7 kwietnia, 2020

Bloober Team awansuje do pierwszej ligi 

# Bloober Team awansuje do pierwszej ligi  1

Bloober Team, krakowski developer gier z gatunku horror, podpisał z globalnym wydawcą i  jednym ze światowych liderów branży, umowę na produkcję gry na bazie posiadanego przez zleceniodawcę IP. Całkowita wartość zleconych prac przekracza wysokość kapitałów własnych spółki.

 

Podpisana umowa oznacza awans do pierwszej ligi światowych producentów gier. Wszystkie nasze kolejne projekty ze względu na ich wielkość można określać jako indie AAA lub AAA patrząc przez pryzmat naszej specjalizacji. Ze względu na warunki umowy, a także plany marketingowe, szczegóły dotyczące nowego projektu będziemy mogli ujawnić dopiero w przyszłym roku- komentuje Piotr Babieno, prezes Bloober Team.

Płatności związane z projektem będą następowały po realizacji kolejnych kamieni milowych i będą miały znaczący wpływ na wyniki spółki już w bieżącym roku. Pierwsza płatność nastąpi jeszcze w tym miesiącu.

 

O spółce:

Bloober Team SA to niezależny producent gier wideo, specjalizujący się w tworzeniu gier z gatunku  „hidden horror”. W krakowskim studio Bloober Team zatrudnia i współpracuje z grupą ponad 100 najlepszych specjalistów w branży w Polsce.

 

pozostałe artykuły o spółce znajdziesz tutaj

strona Bloober Team

 

Kontakt:

 

Piotr Babieno; +48 12 3538555; piotrb@blooberteam.com

Tomasz Muchalski; + 48 504 212 463; t.muchalski@everestconsulting.pl