Prev post Next post
Press Room / 6 kwietnia, 2020

Już jutro premiera trybu kooperacyjnego Green Hell

# , , , Już jutro premiera trybu kooperacyjnego Green Hell 1

Gra Creepy Jar zostanie promowana przez Steam w ramach Midweek Madness

 

W najbliższy wtorek zadebiutuje kolejna bezpłatna aktualizacja do Green Hell. Długo oczekiwany tryb kooperacji pozwoli na czteroosobową walkę o przetrwanie. Z tej okazji tytuł będzie dostępny na platformie Steam w promocji -25%. Dodatkowo gra będzie promowana na pierwszej stronie sklepu Steam w ramach Midweek Madness.

 

Promocja cenowa Green Hell będzie trwała do 12.04.2020. Przez pierwsze dwa dni Steam zapewni naszej produkcji zwiększoną widoczność – gra będzie promowana na pierwszej stronie sklepu należącego do Valve. Od swojego debiutu we wrześniu 2019, gra jest stale rozwijana o nowe treści, jednakże nadchodząca aktualizacja stanowiła priorytet dla naszej załogi. – opowiada Krzysztof Kwiatek, prezes Creepy Jar

 

Wzbogacając ją w ostatnich miesiącach, spółka stworzyła podwaliny na zwielokrotnienie sukcesu, który dotychczas odniosła gra. Czteroosobowy tryb co-op posiada ogromny potencjał – każdy z obecnych graczy potencjalnie może zachęcić do zakupu produkcji trójkę przyjaciół. Będzie też można wyszukać sesje, które inni gracze udostępnili by wspólnie bawić się z nieznajomymi.

Tryb kooperacyjny umożliwi wspólną rozbudowę obozowiska, pozyskiwanie zasobów, polowania, walkę z przeciwnikami oraz drapieżnikami i wiele innych. Aby przetrwać w amazońskiej dżungli, najważniejsza jest współpraca. Gracze będą mogli nawzajem sobie pomagać, m.in poprzez ściąganie z rąk i nóg współtowarzyszy pijawek, które pogarszają stan zdrowia fizycznego i psychicznego. Zaimplementowaliśmy do gry wiele usprawnień, które sprawią, że wspólna rozgrywka będzie przyjemniejsza. Dla łatwiejszego rozróżnienia postaci modele będą posiadać różne fryzury i kolory ubrań. Dodatkowo, nagrane zostały zindywidualizowane linie dialogowe. W grze pojawi się również czat dla uczestników danej sesji, który ułatwi komunikację podczas rozgrywki, a zaproszenia do wspólnej gry zostaną zintegrowane z systemem społeczności Steama. – wymienia najważniejsze części aktualizacji prezes Creepy Jar.

Gra budzi ogromne zainteresowanie wśród użytkowników na co wskazuje stale rosnąca liczba recenzji oraz wishlista – produkcja w lutym znajdujowała się na liście życzeń ponad 600 000 użytkowników. O sukcesie rozwoju gry świadczy też średnia ocen na platformie Steam, która wzrosła od debiutu z 83% do 86%, a średnia ocen w ostatnim miesiącu wyniosła 89%.

 

Przypominamy, że to nie koniec prac nad symulatorem przetrwania w amazońskiej dżungli. W najbliższych miesiącach Green Hell pojawi się na konsolach Nintendo Switch, PlayStation 4 oraz Xbox One. Planowana jest również wersja na urządzenia VR, która pozwoli użytkownikom na największą możliwą immersję w poszukiwaniu schronienia, walce z przeciwnikami i pozbywaniu się pijawek.

***

więcej informacji prasowych spółki

***

Trailer/IGN:

http://www.ign.com/videos/2018/05/15/green-hell-announcement-trailer

Trailer i screeny /IGN:

http://www.ign.com/articles/2018/05/15/green-hell-is-an-amazonian-survival-nightmare-in-its-first-trailer

Steam:

https://store.steampowered.com/app/815370/Green_Hell/

Facebook:

https://www.facebook.com/GreenHellGame/

Twitter:

https://twitter.com/GreenHellGame

Oficjalna strona internetowa gry:

http://greenhell-game.com/

O spółce: Creepy Jar SA działa na rynku od 2017 roku. Studio specjalizuje się w szeroko rozumianym gamingu i produkuje gry z gatunku survival simulation. Core team Creepy Jar stanowi obecnie 14 osób, których kompetencje uzupełniają wszystkie obszary niezbędne do produkcji gry. Dodatkowo zespół wspomagany jest przez zewnętrznych specjalistów pracujących m.in. nad muzyką, fabułą, outsourcingiem wybranych elementów graficznych. Ambicją Studia jest stworzenie gatunku, który połączy w sobie casualowość gier typu AAA z rozgrywką cenioną przez graczy hardcorowych sięgających po konwencję charakterystyczną dla survival symulatorów. Spółka dedykuje gry komputerom PC oraz konsolom PS4/XboxOne. W przyszłości nie wyklucza możliwości przeportowania produkcji na inne platformy.

Osoba do kontaktu: Tomasz Muchalski, t.muchalski@strictminds.com, tel. 504 212 463