Prev post Next post
Press Room / 11 marca, 2020

Już jutro premiera „inbento” na konsoli Nintendo Switch!

# , ,

Czy jedzenie i koty to połączenie, dzięki któremu gra może odnieść sukces? O tym już niebawem przekona się studio 7Levels odpowiedzalne za port wersji Switch i wydanie „inbento” na terytorium Europy, Australii oraz Ameryki Północnej w cenie 4,99 EUR/USD.

Już jutro premiera „inbento” na konsoli Nintendo Switch! 1

„inbento” to gra logiczna przybliżająca historię rodziny kotów. Tytuł ma ponad 120 niezwykłych poziomów podzielonych na 12 różnych światów. Za produkcję wersji mobilnej odpowiada łódzkie studio Afterburn. Gra na iOS oraz Androidzie zebrała bardzo wysokie oceny użytkowników (App Store 4,8/5; Google Play 4,9/5), dzięki niezwykłej grafice inspirowanej japońską estetyką oraz subtelnemu stopniowaniu poziomu trudności. 7Levels odpowiada za działania związane z portowaniem, wydaniem, dystrybucją oraz promocją tytułu na Nintendo Switch. Produkcja będzie dostępna na terytorium Europy, Australii oraz Ameryki Północnej w cenie 4,99 EUR/USD. Zdaniem prezesa 7Levels, najnowsza premiera ma szansę na zebranie równie dobrych wyników co Golf Peaks, który z miejsca podbił serca użytkowników japońskiej konsoli:

 

„inbento” zawiera wszystkie elementy, które powinny skusić każdego miłośnika gier logicznych. Tytuł posiada całe mnóstwo wciągających łamigłówek, wyważony poziom trudności oraz grafikę, która wyróżnia ją spośród innych produkcji. Wyznacznikiem nadchodzącego sukcesu jest chociażby nagroda The Big Indie Pitch, którą „inbento” zdobyło na poznańskim Game Industry Conference w poprzednim roku. – opowiada Paweł Biela.

 

Przypominamy, że „inbento” jest pierwszym z nadchodzących tytułów, które wyda w tym roku 7Levels. Do końca drugiego kwartału krakowskie studio planuje łącznie nawet 6-7 premier na Switcha, w tym Solitaire TriPeaks Rose Garden. Debiut „inbento” na japońskiej konsoli stanowi kolejny owoc współpracy 7Levels z łódzkim studiem Afterburn, które tworzy gry logiczne na urządzenia mobilne – w marcu ubiegłego roku na Nintendo Switch zadebiutował Golf Peaks, który zebrał świetne recenzje użytkowników (7.7/10) i recenzentów (7.8/10), natomiast trailer gry ukazał się m.in. na oficjalnym kanale Nintendo czy popularnym portalu IGN.com.

 

O SPÓŁKACH:

7Levels to akredytowany deweloper oraz wydawca gier wideo na konsole Nintendo, specjalizujący się w produkcji gier platformowych. Krakowskie studio od 2014 roku opracowuje, testuje i dystrybuuje tytuły na różne platformy. Najnowszy tytuł 7LEVELS, „Jet Kave Adventure”, jest platformową grą akcji. Tytuł zadebiutował w trzecim kwartale 2019 roku jako ekskluzywna gra na hybrydową konsolę Nintendo Switch.

Więcej informacji o 7Levels można znaleźć na:

Strona internetowej spółki

Facebooku

Kanale YouTube

 

Afterburn to łódzkie studio tworzące gry wideo. Ich pierwszym komercyjnym tytułem był Golf Peaks, który odniósł sukces na urządzeniach mobilnych oraz konsoli Nintendo Switch. Wydane pod koniec 2019 roku inbento ponownie cieszyło się ciepłym odbiorem, zbierając szereg pozytywnych recenzji oraz tytuł na targach GIC. Przedstawiciele Afterburn często biorą udział w game jamach i tworzą niewielkie, interaktywne prototypy.