Prev post Next post
Press Room / 6 lutego, 2020

Sportowe fakty: SMOOTS na mobile z Vivid Games

# , , , , Sportowe fakty: SMOOTS na mobile z Vivid Games 1

Wesołe SMOOTSy rozpoczynają przygotowania do kolejnych zmagań! Tym razem dzięki Vivid Games  – konkurować będą na platformach mobilnych. Gra sportowa SMOOTS: Summer Games bazująca na IP należącym do hiszpańskiego Kaneda Games jeszcze w tym roku pozwoli bawić się na urządzeniach z iOS i Androidem.

Zwariowana i kolorowa gra powalczy o serca starszych i młodszych graczy – Gry sportowe były zawsze bliskie naszym sercom, a SMOOTSy mają szansę wypełnić lukę w segmencie. Kaneda Games to zespół z dużym doświadczeniem i determinacją do wydania swojego produktu w wersji mobile. Mocnym atrybutem są również odbywające się w tym roku Letnie Igrzyska Olimpijskie w Tokio – komentuje Remigiusz Kościelny, CEO Vivid Games.

Możliwość tworzenia własnych smootsów z setek elementów, kilkanaście dyscyplin sportowych, łatwe sterowanie i wiele opcji w meta-grze powinno zadowolić wszystkich którzy pamiętają sportowe gry z konsol starszych i nowszych generacji. SMOOTS: Summer Games celować będzie w segment mid-core. Premiera zsynchronizowana będzie z Igrzyskami Olimpijskimi odbywającymi się w lipcu w Tokyo.  Wersja mobilna będzie adaptacją gry, która ukazała się już na konsolach Playstation 4, Xbox czy Switch