Prev post Next post
Press Room / 20 listopada, 2019

Blair Witch na PlayStation już 3 grudnia

# , , , , ,

Bloober Team po raz kolejny sprawił graczom niespodziankę. Zapowiedział, że już za dwa tygodnie najlepsza w historii studia produkcja- Blair Witch, trafi na konsolę PlayStation 4. Tytuł będzie zawierał szereg usprawnień względem edycji na PC/Xbox One i będzie dostępny w cenie 29,99 USD.

Blair Witch na PlayStation już 3 grudnia 1 

Bloober Team- krakowski, niezależny producent gier wideo z gatunku hidden horror zapowiedział, że gra Blair Witch pojawi się na konsoli PlayStation 4 już 3. grudnia. Oznacza to, że tytuł będzie dostępny na wszystkich największych platformach stacjonarnych – PC, Xbox One oraz na wspomnianej konsoli Sony. Cena gry została ustalona na 29,99 USD.

 

Blair Witch już w momencie jesiennego wydania na komputery i Xbox One mógł pochwalić się wieloma świetnymi recenzjami. Grudniowa premiera zawiera szereg usprawnień technicznych i dodatkowe smaczki dla fanów Blair Witch. – zapowiada Piotr Babieno, prezes Bloober Team.

 

Tytuł bazujący na marce kultowego horroru z lat 90’ okazał się najlepszą premierą w historii Bloober Team. Gra zebrała szereg pozytywnych ocen w tym 8,8/10 od IGN.com, czy 9/10 Good is a Geek. Grudniowa premiera po szlifach związanych z przystosowaniem produkcji do konsoli PlayStation 4 ma szansę na osiągnięcie świetnych wyników.

 

Konsolę PlayStation 4 posiada ponad 100 milionów graczy na całym świecie. Jest to ogromna baza użytkowników i liczymy, że wykorzystamy ten potencjał sprzedażowy. – kończy prezes.