Prev post Next post
Press Room / 7 listopada, 2019

Patriotyczna III edycja Gaming Na Giełdzie tuż po Święcie Niepodległości.

# , , , ,

Patriotyczna III edycja Gaming Na Giełdzie tuż po Święcie Niepodległości. 1

W ramach III edycji konferencji Gaming na Giełdzie reprezentanci takich spółek, jak: Starward Industries, Bloober Team czy Juggler Games wraz z specjalistami rynku kapitałowego spróbują odpowiedzieć na pytanie „Czy patriotyzm w grach się sprzedaje?”.

 

Już 14 listopada odbędzie się trzecia edycja darmowej konferencji Gaming na Giełdzie, współorganizowanej przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie oraz agencję Strict Minds. Tym razem prelegenci postarają się znaleźć odpowiedź na pytanie ,,Czy Patriotyzm w grach się sprzedaje’’. W trakcie paneli poruszone będą tematy patriotyzmu, symboli oraz kultury narodowej pojawiających się w grach komputerowych.

 

– Kultura jest niezwykle ważnym źródłem inspiracji dla gamedeveloperów. Jako spółka, która tworzy grę jednego z najwybitniejszych polskich twórców – Stanisława Lema – doskonale zdajemy sobie sprawę z jak dużą odpowiedzialnością należy podchodzić do tematu czerpania z dorobku kulturowego. Cieszy nas to, że będziemy mieli okazję pokazać swój punkt widzenia na temat. – opowiada Marek Markuszewski, prezes Starward Industries, głównego partnera wydarzenia. – W trakcie konferencji przekażemy kolejne szczegóły dotyczące naszego przedsięwzięcia. Mamy nadzieję, że pozytywnie zaskoczą wszystkich uczestników. –  dodaje.

 

Gaming na Giełdzie poświęcony jest również zagadnieniom związanym z inwestowaniem w dynamicznie rozwijający się rynek gier. Dwie dotychczasowe edycje zgromadziły ponad 350 odwiedzających, a wśród gości byli przedstawiciele czołowych polskich firm w branży gamingowej. Konferencja otrzymała patronat honorowy Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju.

 

 

Patroni medialni: StockMarket, Graczpospolita.pl, ISB News, Longterm oraz Stockwatch.

Główny Partner: Starward Industries

Partnerzy: Fundacja Indie Games Polska, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, Bloober Team, Juggler Games, Moonlit, Draw Distance

 

Start: czwartek 14 listopada 2019r. godzina 16:30

Gmach Giełdy Papierów Wartościowych, ul. Książęca 4 Warszawa.

Link do zapisów: TUTAJ.