Prev post Next post
Press Room / 7 listopada, 2019

Bloomga ma z umowę z Falcon Games na stworzenie preprodukcji gry Hacking World.

# ,

Bloomga, developer i wydawca gier podpisał umowę z Falcon Games. Na bazie porozumienia, częstochowska spółka przygotuje preprodukcję tytułu Hacking World.

 

Umowa zawarta pod koniec października przewiduje stworzenie gry Hacking World przez Bloomgę. W przypadku gdy przedprodukcja gry wzbudzi zainteresowanea wśród graczy zostanie ona wdrożona do pełnej produkcji odzewu graczy gra zostanie wdrożona do pełnej produkcji, a za jej wydanie odpowiedzialne będzie studio Ultimate Games.

 

– Gra, którą stworzymy na mocy umowy dotyka niezwykle popularnego tematu hackowania oraz zagrożeń dla świata z nim związanych. Przygotowanie Hacking World pozwala nam rozszerzyć nasze portfolio o zupełnie nową platformę. Możliwość stworzenia gry na komputery osobiste stanowi dla nas cenne doświadczenie, które z pewnością zaprocentuje przy naszych kolejnych produkcjach. – opowiada Dawid Przygrodzki, prezes Bloomga SA.

 

Przypominamy, że Hacking World nie jest jedyną produkcją, nad którą będzie pracować częstochowskie studio. Na najbliższe tygodnie zaplanowana jest premiera gry Islandoom na platformach Android oraz iOS, natomiast w pierwszym kwartale 2020 gra Wild West Age pojawi się na urządzeniach mobilnych i na platformie Steam w późniejszym okresie.