Prev post Next post
Press Room / 26 sierpnia, 2019

Jet Kave Adventure od 7Levels zadebiutuje ekskluzywnie na Nintendo Switch już 17 września!

# , ,

Jet Kave Adventure od 7Levels zadebiutuje ekskluzywnie na Nintendo Switch już 17 września! 1

Jet Kave Adventure – najnowsza platformówka od krakowskiego studia 7Levels pojawi się ekskluzywnie na Nintendo Switch już 17 września! Gra będzie dostępna w Europie, Ameryce Północnej za 19,99 EUR/USD.

 

Krakowski developer gier 7Levels zapowiedziało dzienną datę platformówki stone-fiction – Jet Kave Adventure! Już 17 września będzie ona dostępna na Nintendo Switch w Europie, Australii i Ameryce Północnej. Tytuł, który budził wiele pozytywnych reakcji graczy podczas targów Gamescom w Kolonii, będzie można kupić za 19,99 EUR/USD. Spółka zdecydowała się wydać grę samodzielnie, bez pomocy wydawcy.

 

– Podczas Gamescomu usłyszeliśmy wiele pochlebnych opinii o Jet Kave Adventure. To po raz kolejny utwierdziło nas w przekonaniu, że zrobiliśmy dobrą grę, w którą ludzie chcą grać. – komentuje Krzysztof Król, prezes 7Levels. – Z optymizmem wyczekujemy nadchodzącej premiery. Nie spoczywamy jednak na laurach. Prosto z Kolonii wybieramy się na targi PAX West w Seattle, gdzie dalej będziemy promować grę oraz prowadzić spotkania biznesowe min. in. z przedstawicielami amerykańskiego oddziału Nintendo.

 

Przypominamy, że Jet Kave Adventure to platformówka 2,5D stworzona specjalnie z myślą o konsoli Nintendo Switch, gdzie gracze wcielą się w postać jaskiniowca Kave’a, który odkrywa jetpack pozostawiony przez niebezpiecznego najeźdźcę z kosmosu. To dzięki jego pomocy będzie musiał uratować rodzinną wyspę i ocalić swoje plemię przed obcymi.

 

Strona internetowa gry: www.7lvls.com/jetkave/