Prev post Next post
Press Room / 23 sierpnia, 2019

Creepy Jar tuż przed premierą

# ,

Green Hell budzi ogromne zainteresowanie w Kolonii

 

Green Hell, gra autorstwa warszawskiego gamedevelopera Creepy Jar, budzi ogromne zainteresowanie wśród uczestników targów Gamescom. Decyzja o udostępnieniu po raz pierwszy fragmentów trybu fabularnego sprawiła, że stanowisko spółki przyciąga dziennie setki osób. Green Hell pokazywany jest szerokiemu gronu po raz ostatni przed jego premierą 5. września.

 

Creepy Jar na tegorocznych targach Gamescom w Kolonii posiada własne stoisko z ośmioma stanowiskami do grania oraz egzotyczną florą prosto z dżungli amazońskiej. To doskonała okazja, by po raz ostatni pokazać grę szerszej publiczności tuż przed premierą pełnej wersji. Już za niecałe dwa tygodnie fani będą mogli zagrać w tryb fabularny i poznać całą historię bohaterów z amazońskiej dżungli.

 

Podczas targów po raz pierwszy prezentujemy graczom fragment trybu fabularnego i obserwujemy, że wszystkim podoba się klimat oraz sposób w jaki poprowadzona jest narracja. – komentuje Krzysztof Kwiatek, prezes spółki. – Nasze stoisko budzi ogromne zainteresowanie, gra u nas kilkaset osób dziennie. Cieszymy się z liczby odwiedzających, napawa nas optymizmem w związku ze zbliżającą się premierą. Dodatkowo dzięki obserwacji na żywo z czym gracze sobie radzą dobrze, a z czym gorzej możemy jeszcze wprowadzić ostatnie poprawki, tak żeby w dniu premiery dostarczyć odbiorcom produkt o jeszcze wyższej jakości.

 

Pokazom gry towarzyszą liczne rozmowy z fanami, przedstawicielami świata biznesu, branży oraz mediów. Dla spółki tegoroczny Gamescom ma duże znaczenie promocyjne – wzrost liczby publikacji tuż przed premierą niewątpliwie wpłynie pozytywnie na wzrost wishlisty i ilość osób zainteresowanych nową grą.

 

– Stawiamy na Infuencer Marketing. Wierzymy, że rozmowy z przedstawicielami mediów i influencerami tutaj w Kolonii przełożą się na liczne publikacje oraz wyświetlenia, które wpłyną pozytywnie na premierę Green Hella. – dodaje prezes. – Gamescom to także czas, kiedy możemy się zintegrować jako zespół. Na co dzień w biurze jest mnóstwo pracy, więc każdy na tym się skupia. Tutaj mamy możliwość porozmawiać i umocnić więzi, dzięki czemu atmosfera w firmie będzie jeszcze lepsza niż jest. Mamy naprawdę fantastyczny zespół i chcemy by każdy dawał z siebie wszystko, co najlepsze.

 

Przypominamy, że Green Hell to gra w gatunku survival simulation, która ma światową premierę 5 września. Akcja gry toczy się w amazońskiej dżungli, a gracz wciela się w postać bohatera, który musi przetrwać w tym trudnym klimacie. Obecnie gra dostępna jest na komputery, ale już do końca tego roku będą mogli w nią zagrać także użytkownicy Nintendo Switch, a w przyszłym roku także fani PS4 i Xbox One. Premiera nie oznacza końca prac nad grą – jeszcze w tym roku zostanie wprowadzony tryb co-op, w którym gracze będą mogli ze sobą współpracować.