Prev post Next post
Press Room / 7 czerwca, 2019

Pełna wersja gry GREEN HELL zadebiutuje w pierwszej połowie września!

Długo wyczekiwana premiera pełnej wersji gry GREEN HELL będzie miała miejsce w pierwszej połowie września tego roku. Do tego czasu gra będzie szczegółowo dopracowana by wpasować się w gusta graczy.

 

Creepy Jar, warszawskie studio gamedeveloperskie właśnie zdradziło przybliżoną datę premiery swojej pierwszej produkcji GREEN HELL. Tytuł ma zadebiutować w pierwszej połowie września tego roku. Już niebawem fani będą mogli zagrać m in. w długo wyczekiwany tryb fabularny.

 

– W pierwszej połowie września obserwujemy okno wydawnicze i uważamy, że to doskonały czas dla nas. Pełna wersja gry będzie dopracowana i jesteśmy przekonani, że wypuścimy dobry produkt, który spodoba się graczom. – komentuje Krzysztof Kwiatek, prezes spółki – Dokładna data premiery zostanie ustalona 1 lipca, gdy opadną emocje po E3.  

 

Przypominamy, że GREEN HELL zadebiutował na platformie Steamie 29 sierpnia 2018r. w wersji early acces. Jest to nowoczesna gra z gatunku survival simulation, gdzie jako bohater lądujemy w amazońskiej puszczy. Produkcję cechuje duża realistyczność i doskonałe dopracowanie szczegółów. Gra do tej pory zbiera wiele pozytywnych recenzji, a obecnie liczba pozytywnych opinii na Steamie przekracza 83%. Według szacunków zarządu, w pierwszym roku życia gry GREEN HELL powinna się sprzedać w liczbie minimum 300 000 egzemplarzy.