Prev post Next post
Press Room / 3 kwietnia, 2019

QubicGames ujawnia listę kluczowych premier na 15 – lecie Spółki

QubicGames wyda Worlocks 2: God Slayers

QubicGames podpisał umowę z Fat Dog Games na wydanie gry Worlocks 2: God Slayers na konsolę Nintendo Switch. Zamyka ona listę kluczowych tytułów, które będą miały swoją premierę w drugim kwartale 2019 roku w ramach akcji promocyjnej związanej z obchodami 15 – lecia istnienia spółki. Wśród pozostałych produkcji znajdą się także: Akane, Blazing Beaks, Hungry Baby: Party Treats i Geki Yaba Runner.
W ramach umowy z Fat Dog Games QubicGames wyda grę Worlocks 2: God Slayer na platformę Nintendo Switch. W zamian za udzielenie licencji Fat Dog Games otrzyma wynagrodzenie w postaci minimum gwarancyjnego oraz tzw. Revenue Shere, procentu od przychodu ze sprzedaży gry pomniejszone o minimum gwarancyjne. Autorem tej klimatycznej gry akcji z elementami RPG jest krakowskie studio Frozen District. Premiera gry planowana jest na drugi kwartał 2019 r. w ramach obchodów 15-lecia działalności spółki.
– Jesteśmy niezwykle zadowoleni z pozyskania gry stworzonej przez zespół deweloperów odpowiedzialnych za sukces głośnego symulatora jednoosobowej ekipy remontowej House Flipper. Wierzymy, że produkcja dzięki pixelowej grafice w stylu retro i wciągającej, nowoczesnej rozrywce znajdzie rzesze fanów wśród użytkowników Nintendo Switch. Dodatkowym atutem produkcji jest lokalny tryb multiplayer – mówi Jakub Pieczykolan, prezes QubicGames.
Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami QubicGames planuje hucznie obchodzić swoje 15 – ste urodziny. W związku z okrągłym jubileuszem szykuje dla graczy wiele niespodzianek. Jak ogłosił wczoraj, jedną z nich jest aż pięć premier, w skład których wchodzą: Akane, Blazing Beaks, Hungry Baby, długo oczekiwany autorski projekt spółki – Geki Yaba Runner i wspomniana powyżej Worlocks 2: God Slayers. – To nie koniec atrakcji, które szykujemy dla fanów QubicGames. Więcej szczegółów zdradzimy wkrótce – dodaje prezes.
QubicGames ujawnia listę kluczowych premier na 15 - lecie Spółki 1