Prev post Next post
Press Room / 19 marca, 2019

7Levels sprawdził się w roli wydawcy – „Golf Peaks” zyskał uznanie graczy

7Levels sprawdził się w roli wydawcy - „Golf Peaks” zyskał uznanie graczy 1

„Golf Peaks”, druga gra w programie wydawniczym 7Levels, znalazła uznanie społeczności Nintedo na całym świecie. Opublikowane dotychczas recenzje oscylują w okolicy 8/10, a gra uzyskała oficjalne wsparcie w kanałach Nintendo. To druga udana premiera w programie wydawniczym krakowskiego studia.
„Golf Peaks” łódzkiego studia Afterburn trafił do sprzedaży na konsolę Nintendo Switch w Europie, Australii i Ameryce Północnej w miniony czwartek. Cenę gry ustalono na 4,99USD/4,99EUR. – Jesteśmy bardzo zadowoleni z premiery. Gra zbiera świetne recenzje a dodatkowo nasz trailer został opublikowany zarówno w oficjalnym kanale Nintendo jak i IGN.com. Ponadto średnia ocena z recenzji gry oscyluje na poziomie 8/10. To wszystko daje potencjał na naprawdę dobrą sprzedaż- komentuje Krzysztof Król, wiceprezes 7Levels. Zarówno przystępny system rozgrywki, jak również minimalistyczna, ale dopracowana w najmniejszych szczegółach oprawa graficzna doskonale wpasowują się w klimaty tak lubiane przez fanów tego gatunku.
„Golf Peaks” to druga po „Warplanes: WW2 Dogfiht” premiera, gdzie 7Levels występuje w roli wydawcy. – Wszystko wskazuje jednak na to, że oba tytuły przyniosą spółce dodatkowy dochód, który pozwoli na rozwinięcie działalności wydawniczej w 2019 roku. Prowadzimy kilka interesujących rozmów – tłumaczy Krzysztof Król, wiceprezes 7LEVELS.
Przypominamy, że 7Levels kończy już pracę nad kolejną własną produkcją, której premiera przewidziana jest na przełom drugiego i trzeciego kwartału 2019 r. – Development powoli dobiega końca. Na rozpoczynających się właśnie targach GDC/GameConnection w San Francisco odbędziemy kilka ważnych spotkań m.in. z potencjalnymi partnerami biznesowymi oraz przedstawicielami amerykańskiego oddziału Nintendo. Chcielibyśmy porozmawiać na temat ewentualnej współpracy i wsparcia przy promocji nowej gry. – zapowiada Paweł Biela, prezes 7Levels. Szczegóły dotyczące tytułu są ze względów promocyjnych wciąż objęte tajemnicą.