Prev post Next post
Press Room / 12 marca, 2019

Space Pioneer znów w centrum uwagi fanów

Space Pioneer znów w centrum uwagi fanów 1

Tryb multiplayer zwiększył atrakcyjność gry

W miniony czwartekVivid Games udostępnił fanom Space Pioneer na całym świeciebardzo oczekiwany przez nich tryby rozgrywki wieloosobowej. Największa dotychczasowa aktualizacja trafiła w pierwszej kolejności do sklepu Apple App Store i od razu znalazła uznanie graczy. Gra została również doceniona przez Apple. Premiera w Google Play w przyszłym tygodniu.

Najnowsza aktualizacja wprowadziła do gry tryby rozgrywki wieloosobowej „Free-for-All” oraz „Co-op”, wprowadzając równolegle trzy klasy postaci z unikalnymi pancerzami, nowe roboty bojowe oraz umiejętności postaci.

Wydana w zeszłym tygodniu aktualizacja jest kamieniem milowym rozwoju gry Space Pioneer. Obserwujemy wzrost zainteresowania i zaangażowania graczy. Sukces trybów wieloosobowych jest dobrym zwiastunem powodzenia nadchodzącej gry Zombie Blast Crew, która będzie opierać się na fundamentach wypracowanych w Space Pioneer – komentuje Remigiusz Kościelny, prezes zarządu Vivid Games.

Pobrany blisko 3 mln razy, bardzo wysoko oceniany przez graczy tytuł, największą popularnością cieszy się w USA, Chinach, Niemczech, Japonii i Korei. Gra dostępna jest w sklepach Apple App Store, Google Play, Samsung Galaxy Store, Amazon Appstore a także w alternatywnych kanałach dystrybucji.

Materiał video: https://www.youtube.com/watch?v=o1iox4I6T7s