Prev post Next post
Press Room / 31 sierpnia, 2018

Creepy Jar dodaje wersję chińską, portugalską i rosyjską, GREEN HELL doceniony przez graczy

Creepy Jar dodaje wersję chińską, portugalską i rosyjską

GREEN HELL doceniony przez graczy

 

Już dziś pojawią się nowe wersje językowe gry GREEN HELL, która  przez ostatnie dni znalazła uznanie graczy na całym świecie. To m.in. chiński, portugalski i rosyjski. Mimo, że tytuł można kpić w tzw. Early access, średnia ocen graczy to ponad 80%, co jest świetnym prognostykiem przed pełnym wydaniem tytułu. Warszawski developer przewiduje, że w ciągu roku od premiery gra sprzeda się w co najmniej 300 000 egzemplarzy.

 

 

GREEN HELL zostanie wzbogacony o wersję językową: portugalską, portugalską (brazylijską), chińską tradycyjną, chińską uproszczoną i rosyjską. – To jedne z kluczowych rynków gdzie często znajomość angielskiego nie jest wystarczająca. Liczymy zwłaszcza na Brazylię, gdzie GREEN HELL ma ponad milionową rzeszę fanów. Usuwamy też kilka błędów, ale są one naprawdę nieistotne, czego potwierdzeniem są bardzo wysokie oceny graczy- mówi Marek Soból, członek zarządu Creepy Jar.

 

GREEN HELL trafił do sprzedaży 29 sierpnia. Gra spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem graczy na całym świecie. Mimo, że dostępna jest w tzw. Early access oceny graczy to ponad 80/100. – Wydaje nam się, że to najlepsze oceny wśród tegorocznych polskich premier, mimo że gra jest we wczesnym dostępie. To daje nam naprawdę dużo optymizmu przed wydaniem pełnej wersji gry. Podtrzymujemy nasze założenia dotyczące sprzedaży GREEN HELL- podkreśla Marek Soból.

 

Pierwszoosobowy, psychologiczny symulator przetrwania, Green Hell od niezależnego studia składającego się z założycieli i byłych pracowników Techland Warszawa (odpowiedzialnych za stworzenie m.in. Dying Light, Dead Island, Nail’d) można kupićw wersji Early Access na komputery PC za pośrednictwem platformy Steam.Podczas rozgrywki gracze będą mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności przetrwania w niezbadanych czeluściach lasów Amazonii. Będzie czekać ich tam wiele niebezpieczeństw, od trudnych warunków lasów tropikalnych po dzikich mieszkańców, którym będą musieli stawić czoła w desperackiej walce o przetrwanie.