Prev post Next post
Press Room / 8 czerwca, 2018

Spotkania z kluczowymi partnerami biznesowymi. Bloober Team jedzie na E3

Bloober Team szykuje się na nadchodzące w przyszłym tygodniu targi E3 Expo w Los Angeles. Spółka zaprezentuje na swym stoisku Layers of Fear Legacy na Nintendo Switch, który wkrótce pojawi się w wersji retail, jak również prawie ukończoną wersję gry od swej spółki zależnej. Zarząd spółki będzie natomiast spotykał się z najważniejszymi partnerami biznesowymi w związku ze swymi nadchodzącymi produkcjami.

 

– Planowaliśmy w tym roku promować “Layers of Fear Legacy” na Nintendo Switch, ale po spotkaniach w Amsterdamie i na Nordic Games Festival zostaliśmy zaproszeni przez naszych partnerów biznesowych w związku z naszymi nadchodzącymi tytułami – mówi Piotr Babieno, prezes Bloober Team. “Layers of Fear Legacy” jest obecnie dostępny w wersji cyfrowej, ale na targach E3 zostanie oficjalnie zapowiedziana również limitowana wersja pudełkowa. Na stoisku firmy będzie się można również zapoznać z będącą niemal na ukończeniu grą od spółki Feardemic.

Zarząd Bloober Team będzie odbywał za zamkniętymi drzwiami rozmowy na temat swych najważniejszych tytułów w tym “Medium”. Spółka prowadzić będzie również dalsze rozmowy na temat będącego na etapie pre-produkcji filmu bazującego na grze “>observer_”.