Prev post Next post
Press Room / 27 lutego, 2018

7LEVELS podpisało umowę z NatsumeAtari na wydanie „Castle of Heart” w Azji

7LEVELS, akredytowany developer gier na konsole Nintendo, podpisał umowę z NatsumeAtari. Japońska firma zajmie się wydaniem i marketingiem gry „Castle of Heart” na konsolę Nintendo Switch na terenie Azji. O konkretnej dacie premiery i cenie gry na rynku azjatyckim, spółka poinformuje w późniejszym terminie.

 

– Bardzo cieszymy się z pozyskania tak poważnego partnera, jakim jest firma NatsumeAtari, tym bardziej, że gra „Castle of Heart” jest naszym pierwszym autorskim projektem – mówi Krzysztof Król, wiceprezes 7LEVELS. NatsumeAtari będzie odpowiadało za marketing i dystrybucję cyfrową „Castle of Heart” m.in. w Japonii, Korei Południowej, Chinach, na Tajwanie w Hong Kongu, Singapurze, Indonezji, Malezji, Tajlandii, Indiach oraz w południowo-wschodniej Azji. Umowa wydawnicza nie odbiega od standardów rynkowych.

Przypomnijmy, że gra zadebiutuje na konsoli Nintendo Switch 23 marca w Europie, Australii oraz w Ameryce (Stany Zjednoczone, Kanada, Meksyk) w cenie 14,99 EUR/USD. „Castle of Heart” jest pierwszą polską platformową grą akcji, która trafi wyłącznie na konsolę Nintendo Switch. Tytuł to tzw. „action platformer” łączący w sobie najlepsze cechy gatunku i przenoszący znane rozwiązania na zupełnie nowy poziom. Rozgrywkę oparto na 20 poziomach w 4 zupełnie odmiennych lokacjach. Jako rycerz zaklęty w kamień, gracz odbędzie podróż ze zniszczonej wioski do mrocznego zamczyska czarnoksiężnika. Jego zadaniem będzie uratowanie ukochanej oraz odzyskanie ludzkiej postaci, co osiągnie pokonując złego maga.

NatsumeAtari wywodzi się z założonej w latach 80-tych firmy Natsume i jest liczącym się na rynku gamedeveloperem i wydawcą m.in. na urządzenia Nintendo. Japońska spółka stoi za sukcesem takich tytułów jak „The Ninja Warriors”, „Harvest Moon” czy serii gier „Medarot” i „Power Rangers”.

 

Kontakt: Barbara Brozda | + 48 530 035 335

___

7LEVELS to akredytowany deweloper gier wideo na konsole Nintendo specjalizujący się w produkcji gier platformowych.
Krakowskie studio od 2014 roku opracowuje, testuje i dystrybuuje tytuły na różne platformy (praca na zlecenie dla innych producentów gier), obecnie szczególnie koncentrując się na w pełni autorskiej produkcji skierowanej do fanów platform Nintendo.
Najnowszym tytułem 7LEVELS jest platformowa gra akcji „Castle of Heart”. Tytuł zadebiutuje w marcu 2018 roku jako ekskluzywna