„Castle of Heart”, najnowsza gra krakowskiego 7LEVELS, trafiła do certyfikacji Nintendo. Studio zakończyło prace produkcyjne, potwierdzając tym samym plany wprowadzenia gry na rynek w pierwszym kwartale 2018 roku. Przedział cenowy „Castle of Heart” ustalono na 15-20 USD/EURO.

 

– Produkcja „Castle of Heart” została zakończona i tytuł obecnie oczekuje na certyfikację przez Nintendo. Ze względu na nasze dotychczasowe doświadczenie zgromadzone przy testowaniu gier innych producentów na różnych platformach, jesteśmy przekonani, że proces certyfikacji „CoH” przebiegnie sprawnie i pozwoli nam na wprowadzenie gry do sprzedaży w zakładanym wcześniej terminie – tłumaczy Krzysztof Król, wiceprezes 7LEVELS. – Równolegle prowadzimy prace związane z przygotowaniem spółki do debiutu na rynku NewConnet. Do grona spółek publicznych chcemy dołączyć na początku przyszłego roku – dodaje wiceprezes.

„Castle of Heart” jest platformową grą akcji przeznaczoną wyłącznie na Nintendo Switch. W pierwszych dwunastu miesiącach po premierze, krakowskie studio liczy na około 100 000 sprzedanych egzemplarzy. Strategia 7LEVELS zakłada wypuszczanie jednej dużej gry na konsolę Nintendo Switch (6-10 godz. rozgrywki) co 12-15 miesięcy.

 

Kontakt dla mediów: Barbara Brozda | + 48 530 035 335

___

7LEVELS to akredytowany deweloper gier wideo na konsole Nintendo specjalizujący się w produkcji gier platformowych.
Krakowskie studio od 2014 roku opracowuje, testuje i dystrybuuje tytuły na różne platformy (praca na zlecenie dla innych producentów gier), obecnie szczególnie koncentrując się na w pełni autorskiej produkcji skierowanej do fanów platform Nintendo.
Najnowszym tytułem 7LEVELS jest platformowa gra akcji „Castle of Heart”. Tytuł prawdopodobnie zadebiutuje w pierwszym kwartale 2018 roku jako ekskluzywna gra na hybrydową konsolę Nintendo Switch.