Prev post Next post
Press Room / 20 grudnia, 2017

7LEVELS ukończył prace produkcyjne nad „Castle of Heart”

„Castle of Heart”, najnowsza gra krakowskiego 7LEVELS, trafiła do certyfikacji Nintendo. Studio zakończyło prace produkcyjne, potwierdzając tym samym plany wprowadzenia gry na rynek w pierwszym kwartale 2018 roku. Przedział cenowy „Castle of Heart” ustalono na 15-20 USD/EURO.

 

– Produkcja „Castle of Heart” została zakończona i tytuł obecnie oczekuje na certyfikację przez Nintendo. Ze względu na nasze dotychczasowe doświadczenie zgromadzone przy testowaniu gier innych producentów na różnych platformach, jesteśmy przekonani, że proces certyfikacji „CoH” przebiegnie sprawnie i pozwoli nam na wprowadzenie gry do sprzedaży w zakładanym wcześniej terminie – tłumaczy Krzysztof Król, wiceprezes 7LEVELS. – Równolegle prowadzimy prace związane z przygotowaniem spółki do debiutu na rynku NewConnet. Do grona spółek publicznych chcemy dołączyć na początku przyszłego roku – dodaje wiceprezes.

„Castle of Heart” jest platformową grą akcji przeznaczoną wyłącznie na Nintendo Switch. W pierwszych dwunastu miesiącach po premierze, krakowskie studio liczy na około 100 000 sprzedanych egzemplarzy. Strategia 7LEVELS zakłada wypuszczanie jednej dużej gry na konsolę Nintendo Switch (6-10 godz. rozgrywki) co 12-15 miesięcy.

 

Kontakt dla mediów: Barbara Brozda | + 48 530 035 335

___

7LEVELS to akredytowany deweloper gier wideo na konsole Nintendo specjalizujący się w produkcji gier platformowych.
Krakowskie studio od 2014 roku opracowuje, testuje i dystrybuuje tytuły na różne platformy (praca na zlecenie dla innych producentów gier), obecnie szczególnie koncentrując się na w pełni autorskiej produkcji skierowanej do fanów platform Nintendo.
Najnowszym tytułem 7LEVELS jest platformowa gra akcji „Castle of Heart”. Tytuł prawdopodobnie zadebiutuje w pierwszym kwartale 2018 roku jako ekskluzywna gra na hybrydową konsolę Nintendo Switch.