Prev post Next post
Press Room / 21 sierpnia, 2017

iFun4all rozpoczyna współpracę z hollywoodzką DJ2 Entertainment! Serial Cleaner ma szansę na ekranizację

iFun4all – niezależny producent gier wideo specjalizujący się w technologii real world data – rozpoczął współpracę z hollywoodzką DJ2 Entertainment, której zadaniem będzie produkcja kinowa lub telewizyjna serialu albo filmu opartego na grze Serial Cleaner. Znane w branży filmowo-gamingowej studio DJ2 obecnie pracuje przy takich hitach jak Life is Strange, Sleeping Dogs czy Little Nightmares.

Hollywoodzka firma DJ2 Entertainment, zainspirowana klimatem, bohaterem i stylistyką Serial Cleaner – najnowszej gry iFun4all – będzie poszukiwała chętnych do stworzenia i sfinansowania ekranizacji tego projektu oraz podejmie się skompletowania obsady. Firmy właśnie podpisały umowę o współpracy. – Jesteśmy bardzo dumni z możliwości pracy z DJ2 EntertainmentBardzo się cieszę, że nasza produkcja krótko po swojej premierze została zauważona przez znanego i liczącego się w branży producenta. Liczymy, że doświadczenie hollywoodzkiego studia zaowocuje pozyskaniem finansowania i produkcją ekranizacji Serial Cleanera. Jeśli znajdą się chętni DJ2 podejmie się produkcji projektu. – mówi prezes iFun4all, Michał Mielcarek.

DJ2 Entertainment wynajduje nietuzinkowe IP w branży gier i współpracuje przy adaptacjach najciekawszych projektów. Studio aktualnie współtworzy duże hity growe – takie jak Life is Strange, Sleeping Dogs i Little Nightmares. – DJ2 uznało, że Serial Cleaner to gotowy temat na ekranizację. Podoba im się zaproponowana przez nas stylistyka utrzymana w estetyce lat 70. XX wieku. Cieszę się, że naszą produkcj wpisujemy się w rosnący w siłę trend krzyżowania się gier video z filmem – dodaje Michał Mielcarek.

Serial Cleaner to dynamiczna gra skradankowa. Głównym bohaterem jest tytułowy „czyściciel”, specjalizujący się w sprzątaniu miejsc zbrodni – pozbywaniu się ciał, wyrzucaniu dowodów przestępstwa, usuwaniu śladów krwi, tuż pod okiem policjantów patrolujących teren. Gra zadebiutowała w lipcu br. na konsolach Sony PlayStation 4, Microsoft Xbox One oraz na komputerach PC działających pod systemami operacyjnymi Windows/MacOS lub Linux. Wydawcą Serial Cleanera jest brytyjski Curve Digital (Curve Digital nie jest włączony do umowy iFun4all z DJ2 Entertainment).

iFun4all:

iFun4all to niezależny producent gier wideo. Firma powstała w 2009 roku. Od 2014 tworzy gry z segmentu mid-core. Specjalizuje się w tworzeniu tytułów wykorzystujących „Real-World Data” – informacje ze świata rzeczywistego, które wpływają na rozgrywkę. Dotychczas developer stworzył m.in. takie gry jak „Red Game Without A Great Name” czy „Green Game: TimeSwapper”. Pierwsza została doceniona w kategorii „najlepsze nowe gry” w App Store na całym świecie, a także nominowana do festiwali „Indie Cade”, „Casual Connect”, „Indie Plus”.

DJ2 Enterteinment:

DJ2 Enterteinment to firma produkcyjna z Hollywood działająca w branży filmowo-gamingowej. Specjalizuje się w wyszukiwaniu nietuzinkowych IP i współtworzy ich kontynuacje m.in. w formie filmu, serialu, czy programu telewizyjnego. Oferuje pomoc przy realizacji poszczególnych etapów tworzenia projektu.

Więcej na: http://dj2entertainment.com/

 

Kontakt:

Michał Mielcarek, mmielcarek@ifun4all.com, tel.: + 48 123 538 555

Barbara Brozda, b.brozda@strictminds.com, tel.: + 48 518 734 141