Prev post Next post
Press Room / 19 lipca, 2017

Bloober Team ogłasza kolejną niespodziankę – Rutger Hauer odtwórcą głównej postaci w grze „>observer_” „>observer_” zadebiutuje 15 sierpnia. Bloober Team jedzie z grą na największy Comic Con!

„>observer_” – jeden z najbardziej wyczekiwanych przez rynek tytułów indie zadebiutuje już 15 sierpnia! Bloober Team pokaże grę na największej mass-kulturowej imprezie na świecie – Comic Con w San Diego! Najnowsza produkcja gamedevelopera znajdzie się na stoisku amerykańsko-kanadyjskiej wytwórni filmowej Lionsgate! 

            Spółka ujawniła właśnie, że do pracy nad główną postacią w grze zaangażowała filmową ikonę cyberpunku lat 80 – aktora Rutgera Hauera, znanego m.in. z „Łowcy androidów”. „>observer_” zadebiutuje 15 sierpnia br. na konsolach PS4 i XboxOne oraz komputerach PC. – Zależało nam na tym, aby uwiarygodnić cyberpunkowy klimat gry. Ogromnie się cieszę, że udało nam się nawiązać współpracę z Rutgerem, tym bardziej, że całkowicie zaangażował się w pracę przy tym projekcie – dodaje Babieno. Data premiery gry jest więc nieprzypadkowa.

„>observer_” to horror psychologiczny rozgrywający się w Krakowie w 2084 roku. Gracz wciela się w jednego z neuronowych detektywów zwanych Observerami – postać odgrywaną przez Rutgera Hauera. Jako członek elitarnej, finansowanej przez korporację Chiron jednostki, ma zdolność hackowania i przejmowania umysłów przestępców. Tytuł zadebiutuje na trzech głównych platformach (komputery PC, PS4, XboxOne), a w Polsce dostępny będzie również w limitowanej edycji pudełkowej, za wydanie której odpowiada Techland.

Lionsgate (Lions Gate Entertainment, Inc.) jest czołową amerykańsko-kanadyjską wytwórnią filmową – jednym z tzw. “majors”. Tegoroczne Comic Con w san Diego zaplanowano na 19-23 lipca.

Więcej o Comic Con w San Diego: https://www.comic-con.org/cci