Prev post Next post
Press Room / 9 października, 2014

Showroom 3D w holenderskim Haarlem startuje już dziś

ZMorph otwiera pierwszy salon firmowy za granicą

ZMorph, wrocławski producent drukarek 3D, jako pierwsza polska firma uruchamia salon firmowy za granicą. Pierwszy showroom ZMorph’a, którego uroczyste otwarcie nastąpi już dziś, zlokalizowany jest w holenderskim Haarlem, europejskim centrum druku 3D.

Decyzja o uruchomieniu salonu firmowego za granicą i jego lokalizacja nie były przypadkowe. – Zainteresowanie produktami ZMorpha rośnie skokowo. Ponieważ większość naszych urządzeń sprzedajemy w Europie Zachodniej, uruchomienie salonu firmowego stało się koniecznością i ze względu na rozwój biznesu i sugestii europejskich kontrahentów i resellerów. Haarlem to najlepsza możliwa lokalizacja dla pierwszego salonu firmowego. Nie dość, że jest to stolica holenderskiego druku 3D, to leży w sąsiedztwie innych naszych kluczowych rynków jak Wielka Brytania, Niemcy i Francja i będzie centrum dystrybucji dla tych rynków- podkreśla Przemek Jaworski, CEO i pomysłodawca ZMorph.

Haarlem to nieformalna stolica europejskiego druku 3D. To tutaj narodził się druk 3D i nadal to właśnie miasto skupia europejską społeczność nastawioną na rozwój i nowe technologie. To właśnie w Haarlem swoje siedziby ma większość firm związanych z przemysłem 3D i tu rodzą się i kształtują nowe trendy w branży. Dlatego tak istotna dla ZMorpha była zdobyta w czerwcu bieżącego roku nagroda Grand Prix na targach 3D Printer Experience, które rokrocznie odbywają się właśnie w Haarlem.

Haarlem to nie tylko produkcja ale również centrum naukowe, w którym odbywają się warsztaty, spotkania, wystawy i konferencje. ZMorph zamierza na stałe wpisać się w ten krajobraz, a jego showroom nie będzie tylko kolejnym sklepem z innowacyjnymi drukarkami 3D, ale także centrum wymiany myśli i doświadczeń technologicznych, miejscem warsztatów z modelowania, wystaw serii produktów wykonanych techniką 3D, spotkań lokalnych designerów, wielbicieli nowoczesnych technologii i projektowania. Odwiedzający poza tym, że będzie mógł szczegółowo obejrzeć prezentowane najnowsze modele drukarek ZMorph i ich możliwości, dostanie możliwość rozmowy z ekspertami na temat swoich projektów, za darmo skonsultować swoje wizje prac, wydrukować próbki, oraz wymienić się opiniami z bardziej doświadczonymi projektantami.– Chcemy, by nasz showroom był niezwykle przyjazny odwiedzającym, tętnił życiem w szybkim tempie druku 3D i przykuwał uwagę nie tylko wielbicieli tego typu urządzeń, ale wszystkich kreatywnych projektantów czy designerów marzących o wydrukowaniu swoich projektów techniką 3D. Mamy nadzieję, że już wkrótce będzie to także swoiste laboratorium doświadczeń dla wszystkich ceniących nowoczesny design, zaawansowane rozwiązania techniczne i podążających za trendami drukarskimi i wzorniczymi – dodaje P. Jaworski, CEO ZMorpha.

ZMorph to polska drukarka 3D, która dzięki wymiennym końcówkom jako jedyna na świecie umożliwia drukowanie nie tylko plastikiem, ale również ceramiką, gumą, nylonem, czekoladą czy ciastem. To wielofunkcyjny personalny fabrykator, która może pracować w warsztacie, biurze lub w domu, służący do projektowania i produkcji trójwymiarowych modeli cyfrowych szeroko wykorzystywanych w designie, modzie, architekturze zy medycynie. Oprócz gotowej wielofunkcyjnej drukarki 3D, ZMorph dysponuje także innowacyjnym i zaawansowanym technologicznie pakietem oprogramowania Voxelizer opierającym się na voxelach – trójwymiarowych pixelach. Zapewnia on doskonałą jakość wydruku, ale również wspomaga użytkownika w odpowiednim przygotowaniu modelu. Więcej na www.zmorph3d.com

Kontakt:
Tomasz Muchalski
+ 48 504 212 463
media@zmorph3d.com
www.zmorpf3d.com
telefon: +48 71 78 66 280