O FIRMIE

STRICT MINDS Communication kontynuuje działalność Everest Consulting, agencji PR powstałej w 2004 r. Przez ostatnie 5 lat działalność Everest Consulting ewoluowała w kierunku usług doradczych i wsparcia w zakresie transakcji na rynku kapitałowym (IPO, SPO, ABB). Dlatego w 2014 r. właściciele Everest Consulting zdecydowali się o wydzieleniu działalności z zakresu financial PR do osobnej spółki – STRICT MINDS Communication.

Skupiamy się na pracy dla podmiotów rynku kapitałowego lub tych, które do tego rynku aspirują. Kompleksowo wspieramy procesy związane z upublicznieniem od momentu decyzji aż po debiut na rynku GPW, NewConnect lub Catalyst. Wspieramy komunikacyjnie transakcje pre-IPO, IPO, SPO, ABB. Dbamy o wizerunek w mediach i relacje z inwestorami instytucjonalnymi i indywidulnymi spółek już notowanych. Pracujemy lub pracowaliśmy dla ponad 100 spółek giełdowych, zarówno dla największych polskich firm, sektora MSP jak i mikroprzedsiębiorstw i start-upów. Wspieraliśmy ponad 100 transakcji pre-IPO/IPO/SPO, o łącznej wartości ponad 3 mld zł. Zorganizowaliśmy ponad 500 konferencji i spotkań prasowych oraz ponad 300 spotkań z inwestorami instytucjonalnymi i indywidualnymi.

+250

PROJEKTÓW

14 lat

NA RYNKU

3 mld zł

WARTOŚĆ TRANSAKCJI

+500

KONFERENCJI

STRICT MINDS Communication

to butikowa agencja PR specjalizująca się w financial PR. Stawiamy na jakość nie ilość. Interesują nas nowe zjawiska na rynku finansowym i branże wykorzystujące zaawansowane technologie.

Gry Video

AR/VR

Big Data

Biotechnologia, Farmakologia, Medycyna

Robotyka i Automatyzacja Procesów

Energetyka Odnawialna

Recykling

Łączność Satelitarna

Świętokrzyska 32/27, 00-116 Warszawa
+48 504 212 463
kontakt@strictminds.pl