Prev post
Press Room / 12 grudnia, 2022

Bloober Team z dwiema prestiżowymi – światowymi nagrodami!

# , , ,

W ubiegły weekend, na gali organizowanej przez Global Brands Magazine w Dubaju, przyznano nagrody Global Brand Awards 2022. Bloober Team otrzymał tytuł Most Preferred Horror Game Development Studio, a prezes spółki, Piotr Babieno, tytuł Most Innovative CEO w branży gamingowej. 

Konkurs Global Brand Awards jest coroczną inicjatywą ustanowioną w celu uhonorowania nadzwyczajnych osiągnięć firm z różnych sektorów i jest jedną z najbardziej prestiżowych w swojej kategorii. Nominacje przyjmowane są z wielu regionów przez cały rok w szerokim zakresie kategorii oraz są oceniane przez niezależną, zewnętrzną agencję badawczą. W najnowszym, przeprowadzonym przez nich badaniu, oceniono ponad 7000 firm. W tym roku, wśród innych nagrodzonych firm z kategorii Entertainment można znaleźć takie nazwy jak Spotify, YouTube, Netflix, Disney czy TikTok.
CEO
Warto wspomnieć, że jest to kolejna nagroda jaką w tym roku otrzymał Piotr Babieno. W kwietniu Prezes Bloober Team został wybrany najlepszym polskim CEO przez magazyn CEO Today. „CEO Today Global Awards” jest coroczną inicjatywą, której zadaniem jest wyróżnienie najbardziej szanowanych liderów i partnerów biznesowych.

Jesteśmy dumni, że unikalny klimat organizacyjny jaki udało nam się zbudować w Bloober Team został po raz kolejny doceniony na świecie. Jako branża kreatywna, wiemy, jak nieocenione jest, by ludzie mogli rozwijać swoje umiejętności i jak ważne jest inwestowanie w pracownika. Jesteśmy zdeterminowani, by nadal tworzyć przyjazne i motywujące środowisko pracy, w którym nasi pracownicy mogą się rozwijać i osiągać sukcesy. Ta filozofia przyświeca Bloober Team od dłuższego czasu i doprowadziła nas do miejsca, w którym jesteśmy dziś, z ponad 200 osobami, które są integralną częścią naszej firmy – komentuje Piotr Babieno, prezes Bloober Team.

Dynamiczny rozwój firmy oraz wymagania największych partnerów w branży spowodowała, że krakowski deweloper postanowił przenieść swą główną siedzibę do nowego biurowca w kompleksie Fabryczna Office Park. Powierzchnia ma być jedną z najnowocześniejszych w branży gier i powstaje w oparciu o unikalna koncepcje studia. Nowa siedziba ma pomóc firmie w umocnienie swojej pozycji na zarówno wśród partnerów biznesowych, jak i na rynku pracy. Przeniesienie siedziby zaplanowane jest na 2023 rok.