Prev post
Press Room / 26 kwietnia, 2022

7Levels wyda grę Railbound – najnowszy tytuł studia Afterburn

# , , , ,

7Levels podpisało umowę ze studiem Afterburn, na mocy której wyda jego najnowszą grę, Railbound. Produkcja zostanie wydana na konsole Nintendo Switch oraz Microsoft Xbox Series i Xbox One. Data premiery gry zostanie ogłoszona w późniejszym terminie.

Kolejny już tytuł od A0erburn z gatunku “relaxing puzzle”, który jest niezwykle popularny na Switchu, ale nie tylko tam widzimy potencjał Railbound. Zgodnie z naszym długofalowym planem, wciąż rozwijamy portfolio poza konsole Nintendo. To już trzeci tytuł, po Golf Peaks i inbento, jaki trafi na konsole Microsoft Xbox Series i Xbox One w ramach naszej współpracy z łódzkim studiem. Myślę, że obie strony bardzo korzystają na tej kooperacji. Fakt, że działamy razem przy kolejnej produkcji jest też dla nas jasnym sygnałem, że sprawdzamy się jako wydawca i tworzymy trwałe relacje biznesowe z deweloperami – komentuje wiceprezes 7Levels, Krzysztof Król.

Railbound to relaksująca gra logiczna, w której zadaniem gracza jest pomoc pasażerom pociągu w dotarciu do domu. Do pokonania jest ponad 100 łamigłówek, które przejść można dzięki odpowiedniemu ustawianiu szyn kolejowych, używaniu mechanik tuneli czy semaforów. Całość uzupełnia spokojna, powolna muzyka oraz komiksowa grafika w pastelowych kolorach. Gra w wersji PC ma trafić na plaIormę Steam jeszcze w tym roku.

W ramach umowy, Afterburn otrzyma wynagrodzenie zależne od wyników finansowych Railbound na konsolach Nintendo Switch oraz Microsoft Xbox. Działania wydawnicze, dystrybucyjne i promocyjne będą prowadzone przez 7Levels. Cena gry oraz jej data premiery na plaIormach Switch oraz Xbox zostaną ogłoszone w późniejszym terminie.