Prev post
Press Room / 15 marca, 2022

Modele z Frostpunk w Model Builderze już w przyszłym tygodniu

# , ,

Już 23.03 do Model Builder zostanie dodana kolekcja modeli z gry Frostpunk. Premiera bezpłatnego dodatku połączona jest z nadchodzącą premierą planszowej wersji gry Frostpunk: The Board Game oraz wydaniem Bundle na platformie Steam. W ramach tego zestawu gracze będą mogli nabyć grę od 11 bit studios  i najnowszą produkcję Moonlit aż 20% taniej. Jest to kolejna część nietypowej współpracy z pogranicza gamingu, modelarstwa i gier planszowych.

W ramach DLC do Model Buildera zostaną dodane 3 modele z bestsellerowej produkcji 11 bit studios: Generator, Automaton i Dreadnought. Zwiększą one łączną liczbę projektów dostępnych w grze do 32 pozycji. W ramach działań promocyjnych, na premierę dodatku na platformie Steam będzie dostępny Bundle zawierający oba tytuły. Frostpunk będzie przeceniony aż o -70%, Model Builder -20%, a zniżka dla całego bundle wyniesie -20%.

Wzbogacenie Model Buildera o modele z tak rozpoznawalnej marki jak Frostpunk jest ogromnym sukcesem naszej spółki. Dzięki wysokiej jakości naszej gry, tytuł już teraz wytworzył sobie grupę oddanych graczy, co ułatwia nam nawiązywanie współprac z dużymi i rozpoznawalnymi markami. Wszystkie 3 modele z bestsellera 11 bit studios zostały przez nas przygotowane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły i wiernie oddają klimat tej wspaniałej produkcji – komentuje Michał Gardeła, prezes Moonlita

Współpraca będzie kontynuowana w okresie premiery Frostpunk: The Board Game. Do pudełek planszówki zostaną dodane kupony rabatowe -50% na grę Model Builder, które będą możliwe do zrealizowania w sklepie internetowym – GMG Store https://www.greenmangaming.com/

Frostpunk: The Board Game jest strategią dla jednego do czterech graczy, którzy wcielają się w przywódców kolonii ocalałych w mroźnym, apokaliptycznym świecie. Tytuł wzbudził ogromne zainteresowanie na portalu Kickstarter, gdzie został ufundowany w mniej niż godzinę, a całkowita wartość zbiórki wyniosła ponad 12,5 mln złotych. Zadaniem graczy jest zarządzanie infrastrukturą oraz utrzymanie porządku wśród mieszkańców. Działania i decyzje graczy będą miały realny wpływ na każdą rozgrywkę, za każdym razem tworząc wyjątkową historię. Za przygotowanie Frostpunk: The Board Game odpowiada zespół Glass Cannon Unplugged, którego pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie zebrane m.in. przy przygotowaniu wysoko ocenianej planszowej adaptacji gry This War Of Mine.