Prev post Next post
Press Room / 4 listopada, 2021

Bestseller Klabatera, Heliborne już dziś na konsolach PlayStation

# , Bestseller Klabatera, Heliborne już dziś na konsolach PlayStation 1

Heliborne, jedna z najpopularniejszych gier w portfolio Klabatera, już dziś będzie dostępna na PlayStation 4 oraz PlayStation 5. Produkcja w wersji na konsole Sony zawierać będzie wszystkie dotychczas opublikowane dodatki z kamuflażami i inne rozszerzenia dostępne z wersji na PC. Cena gry wynosi 29,99 EUR.

– Na konsolach PlayStation jest niewiele gier, które pozwalają odkryć ekscytujący świat śmigłowego lotnictwa wojskowego i doświadczyć podniebnych starć. Oddajemy do dyspozycji graczy maszyny z różnych epok (od lat 50. aż do współczesnych) oraz szeroki wachlarz map i misji. Heliborne oferuje przy tym dynamiczne pole bitwy, gdzie siły powietrzne wspierają oddziały naziemne, odpowiedzialne za fortyfikowanie pozycji i tworzenie linii zaopatrzeniowych – komentuje Michał Gembicki, członek zarządu Klabatera.

Łącznie do dyspozycji użytkowników jest oddanych ponad 40 śmigłowców z lat 1955 – 2003. Gracze mogą walczyć z przyjaciółmi w trybie kooperacji lub rywalizować w trybie wieloosobowym. Dotychczas gra, której sprzedaż przekroczyła już ponad 135.000 egzemplarzy oraz ponad 120.000 DLC, była dostępna na PC (Steam) i konsolach z rodziny Xbox.

Po więcej informacji na temat gry zapraszamy na platformę PlayStation Store [pod tym adresem]