Prev post Next post
Press Room / 4 października, 2021

Feardemic rozbudowuje portfolio

# , , , Feardemic rozbudowuje portfolio 1

Feardemic, wydawca gier z gatunku horror, poszerza swoje portfolio wydawnicze, aby trafić do jeszcze większej grupy odbiorców. Spółka opublikowała reveal trailer gry Cosmic oraz podpisała umowę z Unfold Games na wydanie niezapowiedzianego jeszcze tytułu. 

Feardemic zaprezentował pierwszy trailer gry Cosmic, tworzonej przez studio King’s Pleasure. Studio składające się z doświadczonych artystów, którzy pracowali przy projektach takich jak Cyberpunk 2077, Serial Cleaner i Vampire: The Masquerade – Coteries of New York, tworzy przygodową grę akcji, która już w przyszłym roku będzie dostępna na PC oraz konsole. Co więcej, wydawca gier z gatunku horror kontynuuje współpracę z Unfold Games – studiem odpowiedzialnym za wielokrotnie nagradzaną grę DARQ. Dzięki podpisanej umowie, Feardemic zostanie wydawcą kolejnej produkcji Unfold Games – niezapowiedziany jeszcze tytuł będzie dostępny na PC i konsolach, a szczegóły zostaną ogłoszone w nadchodzących miesiącach.

Chcemy, aby gry, które zostaną wydane przez Feardemic w przyszłym roku, były atrakcyjniejsze dla szerszej publiczności – komentuje Scott Millard, CEO – Horror, w odróżnieniu od innych gatunków, jest identyfikowany na bazie narracji. Chowa się on tam, gdzie użytkownicy się go najmniej spodziewają. Naszym celem w Feardemic jest zbudowanie silnego portfolio gier, które spodobają się graczom z każdej grupy wiekowej – kończy

Od momentu dołączenia do Feardemic w 2019 roku, Millard przekształcił wydawcę w platformę, dzięki której spółka może wdrażać swój kapitał i doświadczenie do projektów, zgodnych z pionową specjalizacją firmy. Prezes skoncentrował działania swojego zespołu na zbudowaniu marki jako samodzielnego podmiotu, aby zapewnić spółce wachlarz rozwiązań możliwych do zaadaptowania na różnych platformach – zarówno tych obecnych, jak i przyszłych.

Ponieważ rozrywka konsumencka zmierza w kierunku oferowania doświadczeń dla graczy, a nie sprzedawania produktów, ważne jest, aby Feardemic był marką, która wytrzyma próbę czasu. Musimy być widoczni wszędzie i być rozpoznawalni przez graczy bez względu na to, gdzie i w jaki sposób zdecydują się oni na dostęp do naszych treści – kończy Scott Millard, CEO Feardemica

Feardemic jest częścią GK Bloober Team. Spółka w 2021 roku rozpoczęła proces usamodzielnienia się i przechodzi transformację, aby stać się jednym z rozpoznawalnych wydawców gier z gatunku horror. Scott Millard, który dołączył do GK Bloober Team w 2019 roku, objął stanowisko prezesa spółki w sierpniu 2021 roku. Wcześniej pełnił funkcję zarządczą w Atari, a następnie w Namco Bandai na region Azji Południowo-Wschodniej i Korei.

 

Reveal Trailer gry Cosmic: https://youtu.be/7ke6MaAInXM

Cosmic Press kit: https://bit.ly/cosmic-presskit

Cosmic Steam landing page: https://store.steampowered.com/app/1769100/Cosmic/

Strona Cosmic: https://www.feardemic-games.com/cosmic

Kontakt: pr@feardemic-games.com