Prev post Next post
Press Room / 7 września, 2021

Dobry start Train Life: a Railway Simulator

# , Dobry start Train Life: a Railway Simulator 1

 

Gra Train Life: a Railway Simulator, której premiera early access miała miejsce tydzień temu, systematycznie zdobywa popularność wśród graczy. Symulator utrzymuje wysoki odsetek pozytywnych recenzji na poziomie ok. 80%. Twórcy stale aktualizują grę, a szeroko zakrojone działania marketingowe planowane są dopiero na premierę pełnej wersji gry w 2022 roku.

 

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z przyjęcia early access przez graczy – pozytywne opinie oscylują wokół 80%. Jak na soft launch którym faktycznie jest premiera gry w early access, to świetny start. Już teraz posiadamy zaangażowane community, które udziela się na naszych kanałach social media.  To bardzo dobry prognostyk przed pełną premierą planowana na przyszły rok- komentuje prezes spółki, Marcin Jaśkiewicz.

 

Jednocześnie spółka od początku aktualizuje grę, uwzględniając już na tym poziomie opinie graczy. W tydzień od premiery, do gry zostały wprowadzone trzy małe usprawnienia, mające na celu usunięcie zgłaszanych przez użytkowników błędów.

 

– Cieszymy się z zaufania jakim obdarzają nas gracze oraz wydawca gry – Nacon. Zgodnie z roadmapą już niedługo do gry wprowadzimy pierwszą dużą aktualizację – obszar Beneluksu, Francji a nawet północnej Anglii, która powinna wpłynąć na rozpoznawalność gry w całej Europie – kończy.

 

W grze stworzonej przez Simteract użytkownik posiada własną firmę kolejową, a do jego obowiązków należy prowadzenie pociągów oraz zarządzanie personelem i taborem. W dzień debiutu wersji Early Access Train Life: a Railroad Simulator, gra oferowała graczom ponad 8 godzin rozrywki. Docelowo w produkcji będą obecne trasy kolejowe na terenie całej Europy, w tym m.in. w Anglii, Francji, Niemczech i Polsce. Tytuł poza PC będzie dostępny na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One oraz Nintendo Switch.