Prev post Next post
Press Room / 15 stycznia, 2021

Już dziś premiera JKA na PC, Xbox Series X|S i Xbox One

# , , , , , Już dziś premiera JKA na PC, Xbox Series X|S i Xbox One 1

Jet Kave Adventure – największa dotychczas gra autorstwa 7Levels – trafiła na PC, XBOX Series X|S oraz Xbox One. Jest to pierwszy tytuł spółki, który zadebiutował na innej, niż Nintendo Switch, platformie. Produkcja dostępna jest na Steam oraz Microsoft Store w cenie 14.99 EUR/USD (69,99 PLN).

Wierzymy, że gra znajdzie wielu odbiorców na nowych platformach. Port Jet Kave Adventure został wykonany przez nas z dbałością o szczegóły, dzięki czemu wersja na komputery i konsole Xbox wykorzysta przewagę technologiczną tych urządzeń. Wśród ulepszeń znajdziemy m.in. możliwość wyświetlania gry w rozdzielczości 4K oraz 60 klatkach na sekundę – komentuje Krzysztof Król, wiceprezes 7Levels.

Niezwykle płynne i ładne animacje uzupełniają nowości, jakie Jet Kave Adventure uzyskał od premiery na Nintendo Switch w 2019 roku. Od tego czasu produkcja 7Levels została wzbogacona również pod względem zawartości – twórcy dodali m.in. tryb Arcade, rankingi online orasz szereg ciekawych achievmentów do zdobycia, które dostępne są jako osiągnięcia na platformie Steam.

Należy też zauważyć, że komputery osobiste i konsole Xbox Series X|S nie są przepełnione wysokobudżetowymi grami 2.5D jak ma to miejsce w przypadku Nintendo Switch – ze względu na politykę wydawniczą Nintendo na PC nie ujrzymy takich bestsellerów jak Kirby czy Mario.

W ostatnich miesiącach zauważalny jest renesans gier platformowych 2D oraz 2.5D, a sukcesy takich tytułów jak Ori and the Will of the Wisps, czy Spelunky 2 utwardzają nas w przekonaniu, że przeniesienie Jet Kave Adventure na nowe platformy jest dobrym posunięciem – kończy.

 

Linki do trailerów:

Xbox: https://youtu.be/jq4C_7sa8Fk

Steam: https://youtu.be/nrT0kHLmvhU

 

***

O SPÓŁCE:

7Levels to akredytowany deweloper gier wideo na konsole Nintendo specjalizujący się w produkcji gier platformowych.
Krakowskie studio od 2014 roku opracowuje, testuje i dystrybuuje tytuły na różne platformy (praca na zlecenie dla innych producentów gier), obecnie szczególnie koncentrując się na w pełni autorskich produkcjach skierowanych do fanów platform Nintendo.
Najnowszy tytuł 7LEVELS, „Jet Kave Adventure”, jest platformową grą akcji. Tytuł zadebiutował w trzecim kwartale 2019 roku jako ekskluzywna gra na hybrydową konsolę Nintendo Switch.

 

Więcej informacji o 7Levels można znaleźć na:

Strona internetowej spółki: http://www.7lvls.com/

Facebooku: https://www.facebook.com/7lvls/

Kanale YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCjQiGakFXMyWNY22emDr7Mw