Prev post Next post
Press Room / 3 listopada, 2020

Observer: System Redux z certyfikacją na konsole nowej generacji! 

# , , Observer: System Redux z certyfikacją na konsole nowej generacji!  1

Polski cyberpunk jeszcze w listopadzie

Bloober Team ogłosił, że gra Observer: System Redux uzyskała certyfikację na platformy Xbox Series X i Playstation 5. Oznacza to, że zgodnie z zapowiedziami, gra będzie dostępna na premierę konsol, które zadebiutują na świecie w drugim tygodniu listopada (odpowiednio 10go i 12go). Cena gry wyniesie 29,99 EUR/USD.

Gracze, którzy chcieli zanurzyć się w przygodzie w klimacie cyberpunk, jeszcze w listopadzie będą mieli okazję by to uczynić. Wszystko za sprawą Observer: System Redux, który rozpali wyobraźnię użytkowników wciągając do niesamowitego świata wykreowanego przez krakowskich developerów

— Przepełnia nas duma, że w trudnym czasie globalnej pandemii udało nam się przygotować Observer: System Redux na premierę obu konsol nowej generacji. Będzie to jedyna polska gra dostępna w dniu debiutu każdej z konsol – komentuje Piotr Babieno, prezes Bloober Team.

Observer: System Redux trafi więc na rynek 10 listopada, czyli w dzień premiery konsoli Xbox Series X, ponadto gra zadebiutuje tego samego dnia na komputerach osobistych, w tym min. na platformach Steam, Epic Store oraz GOG. Wersja na PlayStation 5 będzie dostępna od 12-ego listopada, czyli w dzień premiery japońskiej konsoli w Stanach Zjednoczonych, Japonii, Kanadzie, Meksyku, Australii, Nowej Zelandii oraz Korei Południowej.

— Observer: System Redux wspaniale oddaje klimat cyberpunku i stanowi trybut dla śp. Rutgera Hauera, który do dziś dla wielu pozostaje ikoną tego gatunku. To nie będzie kolorowa baśń, tylko prawdziwy cyberpunk pełen brudu przeznaczony dla dorosłych graczy. W grze oczywiście nie brakuje też elementów charakterystycznych dla Polski, która stanowi główne miejsce opowiadanej historii – kończy Babieno.

______________________________________________________________________

O spółce:
Bloober Team SA to niezależny producent gier wideo, będący światowym liderem gatunku horror.. Do najbardziej znanych produkcji spółki należą Layers of Fear (2016) czy wielokrotnie nagradzany Observer oraz Blair Witch (2019), stworzona na podstawie klasycznego The Blair Witch Project. Od 2011 roku spółka notowana jest na NewConnect. Laureat wielu nagród w Polsce i za granicą.
Więcej informacji: www.blooberteam.com

Kontakt:
Piotr Babieno; +48 12 3538555; piotrb@blooberteam.com
Tomasz Muchalski; + 48 504 212 463; t.muchalski@everestconsulting.pl