Prev post Next post
Press Room / 23 kwietnia, 2020

Uragun pokazuje nowości

# , , ,

Studio Kool2Play zaprezentowało nowy zwiastun gry Uragun. Wideo skupia się na niepublikowanych wcześniej fragmentach rozgrywki. Tytuł pojawi się na przełomie II i III kwartału we wczesnym dostępie na platformie Steam. Spółka kontynuuje również prace nad debiutem na Giełdzie NewConnect.

Uragun pokazuje nowości 1

Uragun to hardkorowy top down shooter rozgrywający się w dystopijnym świecie, gdzie główną osią fabuły jest walka z maszynami kierowanymi przez sztuczną inteligencję. Najnowszy trailer skupia się na nowych, niepublikowanych wcześniej fragmentach rozgrywki, którą już niedługo będą mogli odkrywać użytkownicy Steam, a później także posiadacze konsol. Wśród nowości znajdują się kolejne poziomy oraz nowe umiejętności, z których gracze będą mogli korzystać. – komentuje Marcin Marzęcki, prezes Kool2Play.

Poziomy nadchodzącego tytułu są zaprojektowane w oparciu o prawdziwy układ map światowych metropolii. Gra pozwoli użytkownikom zasiąść za sterami potężnego mecha walczącego z falami inteligentnych przeciwników kierowanych przez SI. Produkcja umożliwi użytkownikom zmagania na ulicach znanych miast, m.in Nowego Jorku, Barcelony czy Warszawy.

Uragun pojawi się we wczesnym dostępnie na przełomie II i III kwartału, natomiast debiut pełnej wersji na PC przewidziano pod koniec bieżącego roku. W późniejszym okresie będą dostępne również wersje konsolowe, w tym PlayStation 4, Nintendo Switch czy Xbox One. W międzyczasie Kool2Play kontynuuje swoje prace nad debiutem na giełdzie NewConnect. Według obecnych planów spółka może zadebiutować jeszcze w Q3 bieżącego roku.

 

więcej o Kool2Play

Zwiastun jest dostępny w serwisie YouTube: https://youtu.be/x_cRAcMzeCo

Materiały prasowe są dostępne pod adresem: http://bit.ly/2RwxZB9

Dodaj grę do listy życzeń na Steam: http://bit.ly/uragun_wishlist

Więcej informacji na temat gry znaleźć można na jej stronie w serwisie Steam oraz dedykowanej stronie internetowej. Fragmenty rozgrywki, zwiastuny i inne materiały wideo znaleźć można na kanale YouTube studia. Zachęcamy także do śledzenia profili gry w serwisie Facebook oraz Twitter, a także profili studia Kool2Play w serwisach Facebook, Twitter oraz Instagram.

 

O Kool2Play S.A:

Kool2Play to developer i wydawca gier operujący w szerokim zakresie gatunków, które łączy wspólna idea – natura ludzka w odniesieniu do świata opartego na technologii.

Tworzymy gry, które dotyczą psychiki człowieka: emocji, instynktów i ich reakcji w świecie, w którym życie jest ciągle przetwarzane przez ludzkie wynalazki. Chcemy, aby gracze ciągle zmagali się z konsekwencjami progresu technologicznego, jaki dzieje się wokół nich i przeżywali różne możliwe scenariusze oparte na potencjalnych niebezpieczeństwach, jakie nieść może za sobą nasze uzależnienie się od technologii.