Prev post Next post
Press Room / 27 lutego, 2020

QubicGames wyda przynajmniej 6 nowych gier na Nintendo Switch do końca kwietnia

# ,

Wczesną wiosną QubicGames wyda na platformę Nintendo Switch aż 6 nowych gier. Wśród nich znajdują się takie tytuły jak: Welcome to Primrose Lake, Pocket Mini Golf, HyperParasite, Tharsis oraz Gravity Rider Zero. Wszystkie wymienione tytuły zadebiutują na konsoli Nintendo Switch w Ameryce Północnej, Europie i Australii.

 

W pierwszej kolejności, bo już 7 marca do sprzedaży trafi rekreacyjna gra Welcome to Primrose Lake, unikalna gra casual w której głównym zadaniem jest zarządzanie czasem, a sama gra jest napędzana inspirowaną takimi serialami jak Przystanek Alaska i miasteczko Twin Peaks. Tytuł, który został wydany przez Game House na urządzeniach mobilnych i komputerach PC zbiera pozytywne oceny graczy. Średnia w sklepie Google Play sięga 4,5/5, w AppStore wynosi ona 4,7/5.

W okresie kolejnych dwóch miesięcy spółka wyda też kolejne 3 tytuły w ramach umowy z Vivid Games. Sportowa gra z elementami gry Party – Pocket Mini Golf zadebiutuje w e-Shopie  20 marca, natomiast motocyklowa ściganka Gravity Rider Zero oraz  zręcznościówka Fly Sky High – między 17 a 25 kwietnia.

W Tharsis użytkownicy konsoli Nintendo Switch będą mogli zagrać już od 11 kwietnia, dokładnie 50 lat po misji Apollo 13. Zadaniem gracza w tej strategicznej grze jest podjęcie decyzji umożliwiających dotarcie na Marsa pomimo wielu trudności i awarii podczas podróży kosmicznej.

3 kwietnia portfolio wydawnicze QubicGames poszerzy się także o strzelaninę rogue like HyperParasite, w której gracz będący kosmicznym pasożytem przejmuje kolejne z 60 postaci z ich zdolnościami aż po prezydenta USA.

– Zależy nam na urozmaiconym portfolio, w którym każdy gracz znajdzie coś dla siebie. Dlatego wśród gier, które trafią do sprzedaży w ciągu kilku najbliższych miesięcy, znajdą się zarówno gry imprezowe jak i bardziej klasyczne wyścigi, strategie czy gry akcji. Ze względu na ich różnorodność i unikalność wśród tytułów dostępnych na konsolę Nintendo Switch widzimy wysoki potencjał sprzedażowy – mówi Jakub Pieczykolan, prezes QubicGames.

Więcej informacji o spółce można znaleźć na: